Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátotok hazudott volna nektek az "előéletével" kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátom (17) akivel 1 éve járunk hazudott egy kicsit.Azt mondta hogy még szűz.Én többször kérdeztem mindig azt mondta hogy még szűz.Most hétvégén először volt olyan hogy ujjazott (tudom jó soká engedtem meg neki...)És a végén elmondta hoyg már nem szűz de csak egyszer csinálta egy vadidegen csajjal valami buliban :(

Én imádom őt meg ő is engem azt mondta hogy azért nem mondta eddig mert nem merte félt hogy elhagyom miatta.Végülis ez az első hazugsága a kapcsolatunkban...Nagyjából megbocsájtottam neki de nem tudom hoyg jól tettem-e?Segítsetek légyszi!Ti mit tettetek volna/mit tennétek a helyemben?

14/L


2009. ápr. 30. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

hááát elöször si,nem bántás képpen ,de nagyon fiaatal vagy hozzá.szerintem.teljesen más a gondolkodása,mint neked, a korodbol adodoan.

n nem hiszem hoyg az egyetlen hazugsága lenne.

ebben ajkorban a fiuk szeretik megvezetni a naiv lányokat.ne hiszem hoyg 14 évesen ,egy 17 éves pasi komolyan venne,miért mit gondoltál 17 évesen,még szüz?ugyan már,nagyon naiv vagy,eza z elsö hazugsága... amire rájöttél.

2009. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
ja , 26 /L elfelejtettem
2009. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
"mert félt hoyg elhagyom miatta" jellemzö duma,lejárt lemez.egyértelmü.
2009. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:'(
2009. ápr. 30. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Hááát... Én annyit fűznék hozzá, hogy szerintem akkor hazudott, amikor szerinted hazudott! Szűz még a gyerek, ezeket a vadidegen csajokat akkor találják ki! Nem hiszem el, csak ha videófelvételt mutat róla, hogy még 1X sem volt előtte nővel, aztán kapásból lefekszik egy idegennel!

Csak nagynak akar látszani, nehogy azt hidd, hogy teljesen tapasztalatlan...

23/F

2009. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is valószínűnek tűnik az, hogy valóban szűz, csak mégis kitalált egy vadidegen csajt. Az unokatestvérem pasija is kitalált anno mindenféle sztorikat, ő égőnek tartotta, hogy ő szűz a barátnője meg nem.

Viszont, ha igaz amit mondott, szerintem nem kell kiakadnod, nekem legelőször az jutott eszembe, hogy lehet azért nem mondta el neked eddig, mert arra gondolt, hogy te fiatal vagy, gondolom tapasztalatlan, (remélem ez nem tartod gáznak, meg nem akarsz sietni, bár, ahogy írom hál istennek nem úgy tűnik), és ő meg nem akarta, hogy azt hidd, ő nem fog várni, hanem vele már hamar dugni kéne. Na ez a mondat kicsit kacifántos lett, remélem érted. ;) Lényeg a lényeg, egy éve együtt vagytok, és a kezét is most engedted be a bugyiba, gondolom tejesen normális akkor a srác, szerintem ne parázz ezen. :)

21/N

2009. máj. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az 1.,ami beugrott nekem,hogy ezt az idegen csajt most,így hirtelen találta csak ki Neked.Egyetértek az előttem szólókkal.

Ha mégis igaz lenne és Te már úgyis félig megbocsátottál,hát bocsáss meg teljesen egészen is.Lehet tényleg nem merte elmondani,mert azt hitte,hogy azt hiszed majd,hogy újabb skalpra hajt.

De azért még SZŰZ,szerintem is.

2009. máj. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy az első válaszolóknak nem adok igazat! Biztos hogy nem hazudott még nekem! Legalábbis max annnyit h szép vagyok... Na a lényeg az hogy kezdek megbékélni a gondolattal.Jah és nam a 17 éves pasimtól vártam azt hogy szűz hanem a 15 (majdnem 16) éves pasimtól (mert akkor kezdtünk járni). De már kezdem felfogni hogy mi van :) Köszi
2009. máj. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!