Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei annak, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha a párod a hátad mögött különböző emberekkel szexel?

Figyelt kérdés
Kérdés szerintem egyenes. Aggódok, hogy a párom másokkal szexel mögöttem, (prostitució igényesebb formája nem az úton álló) Kérdésem, honnan jöhetnék rá. Indok a következő: Különleges telefonálások, mikor velem van pl ma is. Nem tudja megmagyarázni ezeket, vagy ha meg is magyarázza furcsa. Pletykálnak róla egy két dolgot. Sokszor van pénze, nem tudom honnan. Keveset vagyunk együtt nagyon szexuálisan (utolsó kb 3hete volt). Nem úgy viselkedik már velem mint régen. Fura az egész, megérzés. Kérdésem mit tehetnék, hogy kiderítsem. Fiatalok vagyunk, ép ezért nagyon meghökkentő a kérdés, de félek. Ő 16 én 18
2011. okt. 13. 19:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem én nem. Ez kapcs a másodikkal..

Ilyet neem.. nem ( mosolygott ) Mivel ketten vannak anál?!

Megszokott helyen? Na ja ezt nemértem énsem.

Holnap? Hívj fel. Holnap megbeszélik mikor jó.

Őőőő nincs most.. Van e barátja?

Azt majd elmagyarázom. Nincs most-csak ugytudják van majd elmagyarázza

Nem kell az minek? (mosolygott) Óvszer?

2011. okt. 13. 19:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem. Játszd el, hogy felhívnak téged és beszélj te is ilyen furán a telefonba aztán meglátod ő hogy reagál.
2011. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ebből egyértelműen látszik hogy igen....
2011. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De nekem erre adott egy olyan választ, hogy a gyereknek régen szerzett egy két dolgot (pl telefon) mert sok mindenben benne volt aztán ezért hívta.. Nem tudom..
2011. okt. 13. 19:54
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyébként fizika jelei? mondjuk megváltozik, vagy azt hogy prostituált csak látnám rajta nem?
2011. okt. 13. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!