Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egy hetes szüneteltetésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egy hetes szüneteltetésnek van valami értelme szerintetek?

Figyelt kérdés

Ilyenkor kiderül, hogy akarok-e a másiktól még valamit!

Barátom akarja ezt,de sztem semmi értelme!


21L


2011. okt. 13. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy vége vagy nem egy kapcsolatnak,ez szerintem csak egy kiskapu..szüneteltet valaki,vagy szünetet kér(idöt kér)mihez,h eldöntse h szereti e a másikat vagy én ezt nem értem..:)
2011. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szüneteltetés nincs! Szakítás van.

Az egy hét pedig nudli. Olyankor még nem vagy magadnál.

Mi fél éve szakítottunk. Semmi(de tényleg semmi) kapcsolat nem volt közöttünk. Most felhívott, hogy szeretne találkozni.

Sejtem, hogy mit akar, de igazából én még most sem tudom, hogy akarnám e vele újra kezdeni. Pedig fél év!!!!!-et voltunk külön. Ja! És annak idején nem én akartam a szakítást, sírva könyörögtem, hogy ne tegye ezt velem.


Ne nevettessétek ki magatokat.


24/N

2011. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Válaszoló, ugye nem gondolkozol azon, hogy visszamenj-e hozzá?
2011. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De bizony, elgondolkodtam én ezen...na persze nem olyan "hopp, itt is vagyok" módon. Majd kialakul.
2011. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NIncs értelme a böjtölésnek.
2011. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek.A szüneteltetés nem létezik,szakítás van!


Amúgyis felesleges,egyszerűbb ha pár napra lemondja a talikat és kész!Nem ér rá és közbe gondolkozik.Ha lett volna esze,ezt csinálja....

A szünet viszont már azt jelenti,h

döntött!

2011. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ajánlom az "elhajlási engedély (/Hell Pass)" filmet számodra,vagy szolj a barátodnak,hogy mutasd már meg nekem is,mien dolog ez,hogy nélkülem nézel filmet?ráfogsz jönni,hogy miért is kell ez neki,és mi lessz a vége:)
2011. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ennek csak annyi értelme van, h meg akar dugni egy másik csajt bűntudat nélkül (akkor nem voltunk együtt)...


legalábbis ha magamból indulok ki...én egyszer kértem szünetet életemben és ezért...mert le akartam feküdni valaki mással, a párom meg persze átlátott a szítán és ultimátumot adott, szakítunk és mehetek azzal kefélni, akivel csak akarok, vagy együtt maradunk szünet nélkül... őt választottam és nem csaltam meg


22/L

2011. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is úgy gondolom ,hogy egy hét az semmi!Már 2napja nem aludt itt és bejelentette, hogy hétvégén se fog!Ennek mi értelme nem tudom!De ma elmegyek hozzá(tudom hülye vok, hogy megyek :S )és megmondom neki döntse el még ma, hogy mit akar!Estére várom a választ!Így csak jobban szenvedtett!!!!
2011. okt. 14. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!