Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak h a pasim tobbet torodjon velem? Hogy erezzem h szeret?

Figyelt kérdés
Reg egyutt vagyunk, mar utolso ev licibol, de amiota egy egyetemre jottunk, megvaltozott.Mar nem olyan kedves, nem figyelmes,es mindig estelfele talizunk,a program miatt, amikor mar mindketten faradtak vagyunk.Tudom,h szeret, mert nagyon feltekeny neha, ha latja h kimegyek baratnommel v hasonlo.De mikor tudja, h szeretem, nem torodik, nem kedveskedik, nekem meg szuksegem van ra.Mondtam mar neki, de ket nap utan megint ugyanolyan.Nem akarok szakitani, mert szeretjuk egymast, de tobb torodesre volna szuksegem.Mit tehetek?
2008. ápr. 10. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:
ne találkozzatok minden nap. Fáradtak vagytok, ilyenkor inkább kötelezettség a dolog és nem öröm, főleg a pasinak. Csak egyre jobban belefásultok. Az lesz a vége, hogy be fogja mondani az unalmast.
2008. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!