Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottam a párommal. Kiszerettem belőle, mert...hát na, voltak gondok. 3 hónapja folyamatosan jönne. Hiába mondom neki ezerszer, szinte minden találkozásunk alkalmával, hogy nem szeretném újrakezdeni, ő akkor is jön, merthogy ő szeret és nem bírja. Ezalatt a három hónap alatt és dacosan kiálltam. Tudtam, hogy egyedüllétre van szükségem, hogy összeszedjem magam lelkileg. Még most is tudom, hogy ezt akarom, viszont 1 hete elgondolkodom azon, hogy mi lenne, ha megint együtt lennék vele. Ugyanis látszik rajta, hogy kivan lelkileg. Fogyott, nem eszik, mindig szomorú...mindig. Pár napja is olyan érzelmesen beszélt hozzám..úgy éreztem, hogy úgy megölelném, hogy ne legyenek ilyen fájdalmai:( Pedig tudom, hogy nekem nem rá van szükségem, de mégis elfog néha ez az érzés.:( Félek, hogy ha továbbra sem adja fel, akkor egy idő után beadom a derekat.


Mit tegyek, hogy ne akarjon engem?


Köszi


2011. jún. 7. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:

hű..elég nehéz..el tudom képzelni, mennyire nehéz lehet most neki. :( viszont semmiképp ne add be a derekad, ha nem akarod igazán, mert előbb-utóbb megint szét fogtok menni, és azzal még jobban tönkretennéd..lehetőleg ne is beszéljetek.

tényleg nehéz lesz neki de csak idő kérdése és túllép ezen.

2011. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de a faxé találkozol vele?! Így nem tud elfelejteni, hagyd békén ne találkozz vele, ne tartsd a kapcsolatot vele, ezzel csak őt kínzód!!!

Ha szakítottál, akkor hagyd is élni nélküled, nem csoda, hogy még nem hevert ki, mert így nem is lehet!

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha jót akarsz neki!!!

2011. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Just A. Guy ***** válasza:
Miért olyan nagy baj? Legalább látszik, hogy szeret, valószínű, hogy a továbbiakban hűséges lesz, a kedvedet fogja keresni stb. Min vesztetek össze, hogy már nem is vonzódsz iránta? Sajnálatból nem érdemes mégegyszer összejönnöd vele, de ha valamit is érzel, akkor rosszul nem járnál szerintem. remélem segítettem :)
2011. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Tudom, hogy úgyis szétmennénk egy idő után megint. És tudom, hogy ha találkozom vele, az csak rossz. Mostanában ritkultak is a találkozások, de még mindig nem adja fel, hiába magyarázom:( Azért is találkozom vele, ami a lényeg, mert olyan ábrázattal, olyan életunt, nyüglődött oldalát mutatja, hogy megsajnálom. Egyszerűen félek attól is, hogy rosszat tesz. Sír, zokog, nem bírja. Tudom, hogy nem kéne, de kiváltja belőlem, hogy mégis. Nem akarom még jobban kínozni:(
2011. jún. 7. 23:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, így sajnálom is nagyon. Egykor szerelmes is voltam belé, de már nem, egyszerűen kiábrándultam belőle. A szakításunk fő okában a hazudozásai álltak. Szerintem kényszeres hazudozó, mert még a legalapvetőbb dolgokat is megmásítja, még a mai napig is. Szóval tudom, hogy nem változna, de mégis én is egyedül vagyok, és úgy érzem, hogy kezdenek hatni rám a szavai. Én egyébként soha nem keresem őt, mindig ő hív. Én csak felveszem, bár nem mindig. A beszélgetéseink mindig úgy végződnek, hogy én újra és újra elmondom, hogy a jó kapcsolatot ápolni szeretném, viszont nem szeretném őt. Volt már nagyon sokszor, hogy mondtam neki, hogy úgy lenne a legjobb, ha megszakítanánk a kapcsolatot. Ő erre azt felelte, hogy abba ő belepusztulna, és láttam rajta, hogy már alig kap levegőt közben:(. Volt már, hogy fenyegetőzött is...szóval már a félelemkeltés is megtörtént, bár amiket mond, csinál, azzal inkább azt éri el, hogy hiányzik:(...hogy nem akarom, hogy szenvedjen:(
2011. jún. 7. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:

az első válaszadó vagyok.

persze, érzelmi zsarolás..nagyon ragaszkodik hozzád, szerintem menjetek el együtt egy pszichológushoz, most nem hülyéskedek, mert ahogy leírtad, tényleg nagyon kilehet.. lehet, hogy tényleg önveszélyes lenne, ha nem beszélnétek, úgyhogy keress egy szakembert, aki segít rajta.

2011. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is mondtam már neki:/ Erre mindig azt válaszolja, hogy "jaja" vagy hogy "nem kell".
2011. jún. 8. 00:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a lány sajnos teljesen elvesztette az önbecsülését, méltóságát, mindent.

Jobb lenne, ha következetesen megszakítanál vele minden kapcsolatot, és olyan nők társaságát keresnéd, akik nevetősek, vidámak, és építőleg hat rád a társaságuk, na és közel sem a szánalom jut eszedbe róluk:)

Ha így teszel, azzal még a labilis ex-barátnőd helyzetét is megkönnyíted, még ha ez első hallásra valószínütlennek is tűnik.

2011. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő amúgy. Lehet teljesen meg kéne vele szakítanom a kapcsolatot, csak egy kicsit félek ettől.


Köszönöm a válaszokat.

2011. jún. 8. 16:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Fel sem merült, hogy egy férfiről beszélsz. Ha Ő férfi létére viselkedik így, akkor még nagyobb és komolyabb baj van. Azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot, mert ez komolyan elfajulhat.
2011. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!