Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koves24 kérdése:

Hogy fogadjam el magam, olyannak amilyen vagyok? F/24

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma sokat beszélgetem erről a sógorommal (nővéremmel ) , próbálta megértetni velem , hogy nincs velem semmi baj külsőleg , belsőleg se

Szerintük, nem nézek ki olyan rosszul !

De én valahogy , még sem tudom el fogadni magam , olyannak amilyen vagyok


Tudom magamról hogy elég sok hibám van , sajnos több mint jó :(

Szerintük ép ellenkezőleg , ezt csak én látom így

De valahogy , ezt én nem így érzem

pl , önbizalom hiány , határozatlanság , nincs humorom , unalmas vagyok , hogy engem nem lehet szeretni (vagy nem lesz olyan személy )


Randikon nem tudom magam adni , ideges vagyok

Sógorom szerint , az a baj , hogy görcsösen meg akarok felelni a másik félnek , ezért feszült vagyok (nem laza)

Meg hogy mindig másokhoz hasonlítom magam , pl hogy áhh ha a unokaöcsémnek (népszerű a lányoknál ) nem jött össze az a lány , akkor nekem se fog , kár próbálkozni stb



mit tudnátok tanácsolni ?

vagy már veszett ügy az egész ?

Egyedül maradok örökre ?


Előre is köszönőm a segítséget !

U.I

Orvoshoz meg társaihoz nem fordulok , magamban szeretném ezt le rendezni , ha lehet

( nővérem azt tanácsolta , nem is tetszett )


2011. okt. 15. 00:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A második " ha nem a társadalomnak akarok meg felelni" részt , ne is vegyétek figyelembe

Véletlen sikerült be írnom újra :(

2011. okt. 15. 12:27
 12/15 anonim ***** válasza:

személyiségfejlesztő könyvek: (Pl: Brian Tracy)

Nekem beválltak, mintha más ember lennék mint 1 éve!

f18

2011. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 napietus ***** válasza:

szerintem ne úgy fogj fel egy randit, mint egy vizsgát, hanem tekints rá úgy, mint egy kellemes, jó programra. olyan vagy amilyen és kész, akinek nem tetszik, ne licitáljon :) ne várj semmi komolyabbat az egésztől az első randin, fogd fel úgy, hogy ha jó hangulatban eltöltöttél egy délutánt egy neked tetsző, kedves lánnyal, akkor már nyertél :) ért annyit, mint a délutáni tv műsor ért volna, nem? nahát akkor meg...


ha sikerül így hozzáállnod, nem leszel görcsös, és több sikered lesz. így saját magad elfogadása is jobban fog menni.


29/n

2011. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem hiába ez a sok jó tanács , hogy gondolj másképp a randikra , hisz úgy is benned lesz a félelem , hogy mi is sül ki belőle . Erre csak azt tudom mondani , hogy próbálj meg minnél többet randizni! Akárhogy is félsz meg kell próbálni , hisz idővel fel tudsz majd oldódni elengeded magad , magadat tudod majd adni ! A kinézeteddel pedig nem magadnak kell megfelelni hanem annak akivel randizol , gondolom aki elmegy veled randizni annak már külsőre okés , csak meg akar ismerni !
2011. okt. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne olvass semmiféle könyvet. Ökörség az egész. Menj egy prostihoz. Azt hiszed ha elméletben megy a szex a gyakorlatban is fog? Fenéket, teljesen más világ a kettő. Egy nő véleményére meg ne adj, pláne akkor ne, ha szűz. Szűz nőknél rosszabb nincs.


Egy jó prosti önbizalmat is adhat és megtanulsz dugni. Jó ha tudod, hogy a sok lány nem is tudja magát kielégíteni, de elvárja a pasitól, hogy elégítse ki. Ezek nagy része soha nem lesz kielégített egy percig sem, de tőled elvárják. Nesze neked feladat.

2011. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!