Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam csajszi, amig volt pasija elég flegma volt meg viszonylag nagyképű és nem igen járt bulizni. Mindig szekállt meg lenézett mindenkit.

Most hogy nincs neki gyakran eljár velünk bulizni és mindig valami nyámnyila ráakaszkodik ő meg megadja nekik az esélyt a randira de második randi már nincs. Én meg felrobbanok mert nagyon tetszik a lány csak a kapcsolatunk érdekes. Amikor beszélünk mindig kiforgatjuk egymás szavát, szekáljuk egymást stb. Mondjuk néha elejt egy két félre érthető dolgot ezért nem tudom mit csináljak. Pl. Mondtam neki hogy nem ismer engem igazán erre ő ezért így "izgalmas ez a játék" , facebookomon mindenemet lájkol és a lakótársaimnak is mindig rólam beszél. Ma is megkérdeztem hogy van azt valahogy visszaírt egy féloldalas levelet hogy mennyire szereti ha masszírozzák. Azért ez nem gyenge. Mitévő legyek hogy ha kikezdek vele de csak játszott eddig velem ne legyek "lealázva"....


2011. okt. 15. 01:18
 1/3 anonim válasza:
Tetszel neki. Ne gondolkozz azon, hogy mi lesz ha, mert nem fog rád várni.
2011. okt. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aha, szóval mindenkivel randizik egyet. Értem. Megbízható, komoly embernek tűnik, akin tényleg megéri elgondolkodni.
2011. okt. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zzigizzaga válasza:
tépd ki a hónaj szőrit
2012. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!