Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell szakítani, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szakítani, hogy a másiknak a legjobban fájjon, BOSSZÚ?

Figyelt kérdés

Elégtételt akarok venni a sok bosszúságért, fájdalomért, amit okozott. befejeztem vele. legszívesebben az összes sérelmemet a szemébe vágnám, de már nem akarom neki megadni azt az örömöt, mert amikor elmondtam neki, az után sem változott semmi. mondjátok el tapasztalataitokat, vagy adjatok tanácsot. bosszú jön!

köszi


2011. okt. 15. 22:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
használd ki ill. használd fel ellene a gyenge pontjait( de ha nem sértődős/hisztis az ember akk nem fogja érdekelni hogy mit csinálsz )
2011. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

22:57 na ez a gyerekes, de azért köszi


Merthogy bosszúállóskodni nem gyerekes? Az biztos hogy nagyon primitív és bunkó húzás... Már az primitív hogy hagytad, hogy olyat csináljon veled amiért ilyesmi jár a fejedben...

2011. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
feküdj le a legjobb haverjával , ha a haverjának kapcsolata van, az még jobb :D
2011. okt. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mégis szereted még : ) Meg fogod bánni, bármit is teszel végül. Sokkal jobb emelt fővel távozni. Hiszen mindig az az erősebb, aki nem tombol, hanem mosolyog. Ne legyél vergődő kis liba, a maradék női büszkeséged is elveszíted.
2011. okt. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

Egyszerü megalázás kell..

mikor a barátaival együtt vagytok..kkor mondj egy frappáns dumát..pl kicsim remélem ma már jobban megy a szex,a bogyodat kitettem a szekrényedre.:D hehhehe..de csak egy ötlet amugy szerintem se csináld ha nem muszáj--mond hogy vége mert eleged van és kész.A lelkeden segits ne a bosszuszomjaidon.

2011. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Feküdj le velem, ettől jobb ötletet nem fogsz találni. Jöhet korbács, lovaglópálca, heresatu, gyertya, fénykép videó, kitehet facebookra. Na? Na?
2011. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Szívem...az összes orgazmust színleltem (egy angyali mosoly kíséretében)

Ha a pasik bizonyítási kényszerére alapozok, ez egy kicsit majd megnyírbálja az önbizalmát :P

De azért gondold át ezt a bosszú dolgot...

19/L

2011. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kellett neked egy rosszfiúval összejönni. Tessék itt az eredmény.
2011. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm, ha szeretünk valakit, annak nem akarunk rosszat, már kitomboltam magam gondolatban.
2011. okt. 16. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!