Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti is így kiakadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is így kiakadnátok ha a barátotok összeköltözne egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy elég jó lány barátom (tényleg az egyik legközelebbi barátomról beszélünk), volt egy-két probléma az albijával, így most újat keres, nálam meg üres egy szoba, szal úgy beszéltük, hogy idejön… csak amikor a bnőm ezt megtudta teljesen kiakadt h majd én biztos megcsalom stb stb… Jó tény h jó csaj de 6 éve ismerem és csak BARÁTOK vagyunk és különben is eszem ágában sincs megcsalni! De erre olyanokat mondogat h persze majd meglátom amikor egy szál törölközőben jön ki a fürdőből, meg h reggelente én csak egy szál boxerben mászkálok, és majd megkívánjuk egymást, és meg fogom csalni… nem érti h ez nem igaz. Meg olyanokat kérdez h volt-e már olyan h amikor kivertem akkor arra a lányra gondoltam… most erre mit mondjak? Volt, de ez nem jelent semmit! Egyébként is féltékeny típus, ez meg most betett neki… Mit csináljak, hogy megértse h nincs ezzel semmi gáz? :/ Más is kiakadna így ezen?

18/F


2011. okt. 16. 11:03
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
11:20-assal teljesen egyet értek!
2011. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, hogy fiúként belepofázok, de én laktam együtt egy régi ismerős lánnyal, mellette volt barátnőm, semmi gond nem volt. Mondjuk azt nem árultam el a barátnőmnek, hogy a másik csajra is gondoltam néha, miközben vertem, de nem lehet minden tökéletes.
2011. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
És ha a barátnőd költözne abba az üres szobába? Vagy te a barátnődhöz, a lánybarátod pedig megkapná az albidat?
2011. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok féltékeny típus, de azért birka sem.

Úgyhogy nálam már akkor lapátra kerülnél, mikor felveted, hogy összeköltöznél egy másik lány"baráttal".

Egyrészt, mert miért nem velem...?! Hisz ezek szerint nincs kifogásod egy lány lakótárs ellen.

Amúgy meg elég kínos lenne elmagyarázni naponta hatszor a szüleimnek, a haveroknak, az ismerősöknek, hogy "Igen, tudom, hogy egy másik, tök csinos lánnyal lakik együtt, de nem jelent semmit." Aztán naponta hatszor meghallgatni a gúnyos megjegyzést, hogy "Na persze! De te tudod, ha neked ez így jó!"


Most gondolj bele, milyen kínos szituáció lenne ez számára, és még csak nem is ő tehet róla.

Ha ezt nem hagyja, nem szeretné, hogy miattad megalázzák, lesajnálják, akkor meg "hü.lye hisztis pi.csa".


Te meg az önfeláldozó, hűséges macsó, aki a szerelme helyett egy haverlánnyal cuccol össze...


Megértem a barátnőd.

Ráadásul tényleg kínos lenne mindenki előtt titkolózni, vagy magyarázkodni, akik még abban a begyöpösödött, konzervatív nézetben nevelkedtek, hogy egy fiú + egy lány = kapcsolat, x hosszú kapcsolat = ők költöznek össze.

2011. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%
Kedves utolsó honnan veszed hogy lehetséges lenne hogy a barátnője oda költözzön ? És miért kéne a csajnak magyarászkodni a barátai előtt ? És a barátom miért gúnyolna ki ? mert a párom egy másik lánnyal él egy albérletben ?az nem is barát már bocs.. Tény mind2en hibásak az egészben ez nézőpont kérdése...teljesen fölösleges is itt hibáztatni bárkit a barátnője is tulzásba viszi a hiztit és megsebizik a párjában meg a kedves kérdező is hibá hogy nem enged és kiveri a csajra.. Ezt kettőjükközt kell tisztázni szerintem hogy kieneged többet. Bár nekem nem hiszem hogy megkérne ennyi gondod egy kapcsolat elvesztése...
2011. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem már régen rossz a kapcsolat, ha más csajra veri ki az ember, nem arra, akije van... Én szakítanék a csajjal, mert ha már nem tölti ki minden gondolatodat, nem vele fantáziálsz, akkor ott már kihunytak a mély érzelmek, úgy meg nincs értelme együtt lenni vele (mindezt úgy mondom, hogy 4 éve vagyok a csajommal, és igen, mindig csak rá gondolva rántok rá).

Ott az új pipi, ha akarsz "költözz össze" vele, aztán dugd meg... Amúgy ez is elég fura, hogy így nevezed, mikor összeköltözést olyan pároknál szoktak mondani, akik valóban egy párt alkotnak és úgy gondolják, itt az ideje magasabb szintre lépni... ha valakivel közös lakásba költözöl, az nem ugyanaz, mint az összeköltözés- viszont te úgy tekintesz a dologra, tehát tudat alatt már nagyon akarod a másik csajt...

Szerintem már nincs jövője a mostani kapcsolatodnak, csak rajtad áll, hogy véget vetsz e neki most, és "nyugodt szívvel" hívod magad mellé a másik csajt, vagy odaköltözik hozzád a másik és hallgatod még fél évig a barátnőd féltékenykedését, és akkor dobod ki...

21f

2011. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk, pár hónapja vagyunk együtt, szóval még így nem szeretnék vele összeköltözni...


Viszont ott hagyni eszem ágában sincs, és nem, nem izgulok a másik csajra. Ja, tök jó lenne vele együtt lakni, de csak mint egy barát.

2011. okt. 16. 15:45
 18/26 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem izgulsz a másik csajra, akkor miért fantáziálsz/tál róla kézimunka közben...?

Egész biztos vagy benne, hogy ha éjszaka ott találnád magad mellett az ágyban pucéran, maszturbálva, vagy rád mászva, akkor is lelöknéd magadról és azonnal kirúgnád?

2011. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok benne egészen biztos, de nem hiszem, hogy ilyen szituáció lenne :D
2011. okt. 16. 16:29
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Persze,magyarázol itt össze vissza hogy "ez nem lenne,az nem lenne".Honnan tudod?Átélted már?Szerintem vagy ne költözz össze lánnyal,vagy szakíts a barátnőddel,felesleges egymással így szórakozni,ő nem bízik benned,te meg beindulnál a másik lányra,ez száz százalék,ha szereted a párod,ha nem!
2011. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!