Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti is így kiakadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is így kiakadnátok ha a barátotok összeköltözne egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy elég jó lány barátom (tényleg az egyik legközelebbi barátomról beszélünk), volt egy-két probléma az albijával, így most újat keres, nálam meg üres egy szoba, szal úgy beszéltük, hogy idejön… csak amikor a bnőm ezt megtudta teljesen kiakadt h majd én biztos megcsalom stb stb… Jó tény h jó csaj de 6 éve ismerem és csak BARÁTOK vagyunk és különben is eszem ágában sincs megcsalni! De erre olyanokat mondogat h persze majd meglátom amikor egy szál törölközőben jön ki a fürdőből, meg h reggelente én csak egy szál boxerben mászkálok, és majd megkívánjuk egymást, és meg fogom csalni… nem érti h ez nem igaz. Meg olyanokat kérdez h volt-e már olyan h amikor kivertem akkor arra a lányra gondoltam… most erre mit mondjak? Volt, de ez nem jelent semmit! Egyébként is féltékeny típus, ez meg most betett neki… Mit csináljak, hogy megértse h nincs ezzel semmi gáz? :/ Más is kiakadna így ezen?

18/F


2011. okt. 16. 11:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy baráttal össze lehet költözni, a barátnőddel miért ne?
2011. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, mennyire akadnék ki, de kidobnálak kapásból. Egyáltalán nem érdekelne a magyarázkodásod.

Nem hiszek abban, hogy egy fiatal fiú ennyire várja az összeköltözést, és közben nem érez semmit a másik lány iránt.


Van fiú barátom, de soha nem akarnám, hogy ideköltözzön.

2011. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"ha más csajra veri ki az ember, nem arra, akije van"


a pontosítás kedvéért: akkor épp nem volt senki, a barátnő később került a képbe

2011. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"Ha egy baráttal össze lehet költözni, a barátnőddel miért ne?"


Mert mondom, még csak pár hónapja vagyunk együtt...

2011. okt. 20. 17:32
 25/26 anonim ***** válasza:
A lánybarátoddal meg egyáltalán nem vagy együtt.
2011. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nem, nem gondol az ember össze-vissza mindenkire.. ugyh jogosan féltékeny a barátnőd.. aztán meg majd az lesz, h " bocsi, részeg voltam, lefeküdtünk, de én nem akartam semmi, a csaj akarta.. "
2011. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!