Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a világon olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a világon olyan férfi aki elfogadná, hogy ha a barátnője meg akarja nagyobbíttatni a melleit és kiállna mellette, mindenben támogatná?

Figyelt kérdés
Mert szerintem genyóság lebeszélni valakit ha így boldogabb lenne.
2011. okt. 16. 21:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Simán támogatnám benne, minden gond nélkül. Ha ő attól jobban érezné magát, akkor miért ne, az a dolgom, h a kedvére tegyek, vagy nem? :) Nem tudom egyesek miért idegenkednek ettől.
2011. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
milyen idős vagy egyébkét hogy ilyesmit szeretnél ?
2011. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
20,5 vagyok. Jól esik, hogy ennyien írtátok, hogy elfogadnátok. Sokat jelent, bár az életben is találkoznék ilyenekkel akik elfogadnák és egymáshoz illenénk, boldogok lehetnénk, közel is lenne.
2011. okt. 16. 22:28
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
Én támogatnálak természetesen mindenben, hiszen a te tested a te dolgod, főleg ha utána jobban érzed magad és több lesz az önbizalmad! Csak kár hogy úgysem jönnék be neked...
2011. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból kérdem, de a neved alapján meg kell hogy kérdezzem nem Veszprém megyéből írsz ?
2011. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
22:34 Miért gondolod, hogy nem tetszenél? Gondolom amúgy is messze vagy úgyhogy majdnem mindegy csak kíváncsi vagyok.
2011. okt. 16. 22:37
 17/31 anonim ***** válasza:

már bocs, de alapból hülye kérdés, a férfiak többsége evolúcionálisan genetikusan tudat alatt és felett imádják a nagy melleket.


olyan szépeket írtak, h nekik rendben lenne, ha a nőnek nő az önbizalma és jobban érzi magát stb.

ja, ez helyes, de én pl a saját érdekemben támogatnám a csajszit, és külön én örülnék neki, ha benne lenne.


a pasid gondolom féltékenykedő típus, de egyben elfogadó, tehát így jó vagy neki, de ha sokkal vonzóbb vagy, ak megőrülne a féltékenykedéstől.


nem tudom milyen a kapcsolat köztetek, de ha a te érdekedben nem képes támogatni, ak nem érdemes együtt maradni, hiszen egy párkapcsolatban ez sztem alap.

2011. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

22:34 vagyok. Igen, ezt a kört már sajnos lefutottuk :(

Bár részben igazad lehet a távolság miatt...

2011. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
22:43 Nincs senkim. Talán nem is lesz. :/
2011. okt. 16. 23:09
 20/31 anonim ***** válasza:
Neked az önbizalmaddal van gond, nem a mellméreteddel. És itt nem ok-okozatról van szó.
2011. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!