Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a világon olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a világon olyan férfi aki elfogadná, hogy ha a barátnője meg akarja nagyobbíttatni a melleit és kiállna mellette, mindenben támogatná?

Figyelt kérdés
Mert szerintem genyóság lebeszélni valakit ha így boldogabb lenne.
2011. okt. 16. 21:53
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
23:11 Nem is láttál még. Szeretném én eldönteni mivel van gond és mivel nincs.
2011. okt. 16. 23:15
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem küldenél egy képet magadról nekem ?

Annyira kíváncsi vagyok rád , volt itt már olyan sok kérdésed , és mindből az jön át hogy semmi önbizalmad nincs.


Ennyire zavar a mellméreted ?

2011. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

ma 23:15!


Igaz, hogy nem láttalak még. De az írásaidból egyértelműen kiderül, hogy kevés önbizalmad van és ezt ráfogod a mellméretedre.

2011. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
45%

én nem értem azokat a férfiakat akik ezt nem tolerálják

szerintem csak megjátszák magukat mert mittudomén a csajuk kismellű és el akarják hitetni magukkal is hogy a mesterséges nagy mell rossz

2011. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%

22:43-as vagyok

de ok-okozati, az alacsony magasság, a kicsi mell/farok, dadogás stb mind önbizalom romboló jellemző.


és kislány ne aggódj, ha megcsináltatod a melleidet, de nem leszel még kebelcsoda, ak is többen fognak megnézni és nyitni feléd, mert az ilyen fejlődésért rajongunk.

2011. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
35%
Tudom, hogy önbizalom romboló... De attól, hogy megműtteti a mellét még nem lesz több önbizalma. Nem fognak jobban bomlani utána a férfiak. Ez egy üres blabla, hogy minden férfi szereti a szilikon cicit. Valakit egyenesen taszít egy műanyag mell... Aki jó csaj, az kis cicivel is jó csaj. Aki meg nem jó csaj, az szilikon dudákkal se lesz az.
2011. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

23:15 Igen, zavar. Nem szórakozásból csináltatnám meg, mint ahogy sokan teszik.

23:17 Nem érdekelnek a szenteskedő baromságok.

23:29 De, igenis több önbizalmam lesz és pont ezért is fognak jobban észrevenni! Másik meg, hogy így ismerkedni sem akarok, amúgy sincsen hol, de ezt hiába mondom nem szokták megérteni.

2011. okt. 17. 08:52
 28/31 anonim ***** válasza:

Ha így valóbban jobban érzed majd magad , akkor mindenképpen érdemes megcsináltatni, mondjon bárki bármit. A plasztikai műtéteket pontosan ilyen esetekre találták ki. Én januárban a fülemet csináltatom mert kicsit eláll és nagyon zavar.

A te esetedben illetve az enyémben is ez nem tudom majd mennyire segít a párkapcsolatok terén, de hogy jobb lesz a közérzetünk az biztos , szóval mindent bele.


22/f

2011. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Létezik csak nem én vagyok az!
2012. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Es meg is mi a baj a meleddel? LOG? Undoritonak tartom a mumelleket. Es ezzel sok ferfitarsam van igy. Te elegedtlen vagy, meg nincs onbizalmad, ennyi a te bajod. Sok ferfi szeretne ugy ahogy vagy, de te szarsz ra, csak mesz a fejed utan. Menj csinaltass 2 lufit, gyonyoru leszel...
2012. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!