Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mennyi idő után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Mertek pukizni a barátotok előtt? Egyáltalán mertek? És a barátotok mit szól ehhez? A fiúk ugye nem nagyon csinálnak ebből gondot, de ha egy lány teszi, az már más... Mennyi idő telt el, mire mertétek? Vagy egy hosszabb, több éves kapcsolatban sem teszitek? Köszi előre is a komoly válaszokat, trollkodásra nem vagyok kíváncsi, mert én is komolyan kérdezem!
2011. okt. 17. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem pukizok elotte.. az mire jo?
2011. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, az olyan izé. Már egy éve vagyunk együtt. Ő se szokott előttem.

Viszont előző kapcsolatomban, kb. 3 hónap után véletlenül hirtelen kiszaladt egy puki... Azt mondja az exem: de jó, hogy te pukiztál először, így most már én is nyugodtan merek, nem kell feszengeni...

És onnantól kezdve jöttek nyugodtan távozhatott aminek távoznia kell. xd De én inkább akkor is visszatartottam, valahogy olyan gusztustalannak érzem :D

2011. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amúgy és érdekel... Én valahogy nem merek, hiába vagyunk együtt majdnem 2 éve és a barátom hiába szokott előttem, én akkor sem érzem úgy, hogy illene. Egyik lány ismerősöm nem csinál nagy ügyet ebből, volt, hogy mind a ketten nálam voltak (ő és a pasija) és úgyis pukizott és mind a ketten nagyokat röhögtek rajta. Hozzáteszem, alapjáraton nem parasztok.
2011. okt. 17. 20:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Ebből nem kéne ügyet csinálni.

Minden embernek van bélműködése, ha a csávó nem tudja elfogadni, hogy neked is van, akkor más téren pláne nem fog annyira megérteni, mint szeretnéd.

2011. okt. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 guilelessgirl válasza:
szerintem akkor őszinte egy kapcsolat ha a felek mernek egymás előtt pukizni,mert ekkor bizalmas a kapcsolat *--*
2011. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én véletlen szellentettem egy bombát séta közben este. Szerencsére elnevettük és azt mondta,hogy ez természetes dolog. :) Ő előttem böffenteni szokott :P
2011. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kb fél év után asszem!

ez természetes dolog. nem fogom visszatartani előtte. mi lesz ha együtt élünk? soha többé nem pukizhatok?

2011. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez nekem is nagy bajom. egyszerüen nem tudok..nem merek.... persze be is görcsöl a hasam miatta de egyszerüen nem megy....
2011. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pár hét után nekem már nem okozott problémát. Persze nem azt mondom, hogy direktbe az orra alá dörrentek, de ha egyszerkicsúszik, akkor ez van, nem dől össze a világ.
2011. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt és egyáltalán nem pukizunk egymás előtt. Szerintem nem lenne attól jobb a kapcsolatunk,hogy egymás orra alá szellentünk. Viszont olyan már megesett velem,hogy véletlenül kicsusszant,de próbáltam úgy tenni,mintha közöm sem lenne a dologhoz és ő is átsiklott a dolgon. Tudom,h nem zavarná,de megtisztelem ennyivel.
2011. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!