Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert feltekeny az exbaratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert feltekeny az exbaratom meg most is?

Figyelt kérdés
2 evet jartunk egyutt, egyutt laktunk 1 evet, 3 honapja szakitottunk de meg mindig egyutt lakunk. Multheten penteken elmentunk bulizi a baratnoimmel s egy pasival osszejottem, megadta a telefonszamat, szombat delelott sms-unk, majd szombat estere felhivtam hozzank. Amikor feljott az exbaratom nem jo szemmel nezte, majd bementunk az en szobamba a pasit megfogta es kirakta az ajton. Azutan veszekedett velem h miert hozok fel pasikat. A szobatarsnommel voltak egy ejszakas kalandjai, akkor en miert nem hozhatok fel magamnak valakit? Ezek szerint meg akar valamit tolem vagy csak azt akarja h ne talalkozzak senkivel?
2009. máj. 2. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton azt válaszolnám, hogy valószínűleg még friss neki az élmény, és nem akar még teljesen elveszíteni. Főleg egy kétéves kapcsolat után 3 hónappal még nem lehet teljesen továbblépni. De ezek szerint neki már sikerült. Akkor csak a férfi birtoklási vágyra és túlzásba vitt önérzetre tudok gondolni.


Mondjuk ezt nem értem, hogy ha szét vagytok menve, miért laktok még mindig egy fedél alatt? Már maga ez a tény leblokkolja a lehetőségét, hogy más pasi komolyan akarjon veled kezdeni.

2009. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vesd ki onnan a baratodat es maradj a szobatarsaddal egyutt vagy vesd ki a szobatarsadot es bekuljetek ki 2 lehetoseg kozul valaszthatsz vagy koltozz el te es legyenek boldogak ok ketten es te is boldog tudsz lenni valahol massal
2009. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!