Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye lehet a kettőt egyszerre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk With Me kérdése:

Ugye lehet a kettőt egyszerre?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, az előbb is volt ilyen kérdés, hogy a fiú csak "lelkihaver"-ként kell a lányoknak, máshogy nem. Én mindig is úgy gondoltam, hogy szerintem úgy az igazi, hogy ha a bartánőnk (lányok esetében) barátunk amellett, hogy a szerelmünk, még egy igazi barát is, akivel tényleg mindent meg lehet beszélni és nem kell előtte szégyellni semmit. Ezért szükséges, hogy a két fél egy hullámhosszon legyen.


Miért tartják sokan olyan lehetetlennek ezt?


2011. okt. 19. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Mi kezdődött el?"


Ha jól emlékszem rád, valami olyasmiről szólt a legelső kérdésed h rendes vagy, kedves, normális, még sincs sikered a csajoknál. Why? Talán akkor is megkaptad a magyarázatot rá, és azóta is rendszeresen szembesülsz vele, mégsem akarod elfogadni, és kitartasz amellett h márpedig te akkor sem fogsz megváltozni. (Ezért írom mindig h "ezért nincs barátnőd") Ennek ellenére azóta már kb ez a 3. olyan kérdésed mely ezt a témát boncolgatja. Tagadod, de mégis agyalsz rajta folyton. Nem vagyok pszichológus, de nekem ez eléggé kimeríti a kognitív disszonancia első 2 lépését. 1. h tagadod az új információt, 2. h kezded elhinni, 3. h teljesen elfogadod.

Erre írtam h talán elkezdődött nálad valamilyen változás? Szerintem előbb-utóbb azon fogod kapni magad h gyökeresen megváltozol... Jó irányba!


Amúgy arról beszélek, hogy ennek a "lelkihaver" dolognak pozitív jelentéssel kéne bírnia, hisz közel férkőzött az illető szívéhez, ezek után már csak a többinek kéne kialakulnia és voi'la."


Ez mind szép és jó de ha hiszed, ha nem a lányok nem így működnek, és a tökéletes kapcsolatnak (ami mindkét félnek az) az esélye szinte nulla. Az egyik fél valóban mindig gyengébb. Rajtad áll h te melyik leszel. Nem kell köcsögnek lenni ahhoz h a lány férfiként tekintsen rád. És ha hiszed hanem egy nő nem ettől lesz boldog. Lehet h te úgy gondolod h neki ez rossz, de ő ettől fogja magát jól érezni. Egy pasi pedig vagy a haverja, vagy a pasija. Nem lehetsz egyszerre mindkettő.

2011. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem úgy tekintek a nőkre (emberekre) mint ösztönök által vezérelt biomechanikai gépekre. Úgy gondolom, hogy minden ember vágyik a szeretetre, megbecsülésre, törődésre, emellé még egy párkapcsoaltnál betársul a szerelem, aminél még számít, hogy az illető tetszik-e (szexuális vonzalom), miért kell ezt túlbonyolítani ilyen különféle trükkökkel meg taktikázással?
2011. okt. 19. 21:08
 13/19 anonim ***** válasza:
hat meg jó h nem tekintesz minket ennek :DD
2011. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen csak nem úgy tekintek a nőkre (emberekre) mint ösztönök által vezérelt biomechanikai gépekre." - Az valóban túlzás h gépek, de az nem hogy ösztönvezérelt. A férfi racionális alapon hozza döntéseit, míg a nő emocionálison. Persze nem kell szélsőségekre gondolni. Ezt nem én állítom, hanem a pszichológia.


"Úgy gondolom, hogy minden ember vágyik a szeretetre, megbecsülésre, törődésre," - Ezzel egyetértünk.


"emellé még egy párkapcsoaltnál betársul a szerelem," - Jó esetben, egy ideális kapcsolatban igen. Sok embernél (nőknél és férfiaknál egyaránt) sajnos nem.


"aminél még számít, hogy az illető tetszik-e (szexuális vonzalom)," - Ezzel is egyetértünk.


"miért kell ezt túlbonyolítani ilyen különféle trükkökkel meg taktikázással?"


Mert ha nem olyan a belsőd amihez a nők vonzódnának, akkor nincs más választásod. Azt kellene megérted, hogy a nők nem azért fognak vonzódni hozzád mert rendes vagy, kedves vagy, romantikus stb... Ezek mind jó pontok (kivéve a romantikust mert az csajfüggű), de önmagukban kevesek. Nem ezektől fognak férfiként tekinteni rád. Lehetsz ilyen, ha emellett kellően férfias, domináns, magabiztos stb vagy.

2011. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
az h vki dominans nem feltetlenul jó..
2011. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De ezek a "férfiasság" trükkök, amiket ilyen PUA oldalakon olvasni, inkább csak arra jók, hogy egy gyenge pillanatában az ágyba vigyük az illetőt. Ezektől nem lehet igazán férfiasnak lenni.
2011. okt. 19. 21:20
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne a hülye csajozási trükkökkel foglalkozz. Azok baromságok. A pua irodalomban elég sok cikk írás foglakozik az ismerkedés pszichológiai részével, a vonzalom kialakulásával. Ahogy valamelyikben írták, a végső cél a berögződött hibás gondolati és viselkedési sémák javítása. Azt sajátítsd el h milyen egy férfias és vonzó jellem. Nem tudom linkeltem-e neked a 2 hosszabb cikket. Azokban se azt írják h legyél köcsög vagy bunkó. Nem kell annak lenned, csak kicsit férfiasabbnak. Sőt így a nőnek is jobban megtudod adni azt amire vágyik. Az érzelmi biztonságot, és a férfias férfit.
2011. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nálunk 14 hónapja működik egyszerre a kettő, és szerintem is muszáj mindkettőnek meglennie a jó kapcsolathoz. Nem is értem, hogy lehet másként.

Szóval itt egy élő példa, hogy a dolog nem lehetetlen. Sőt, jó... de még mennyire jó!

2011. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kezdet kezdetén van ilyen ha párkapcsira gondolsz...Idővel teljesen olvastok egymás gondolatában. EGYSZER CSAK történik valami és felborul a dolog. Személyes tapasztalat.
2011. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!