Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Probléma lehet a mell-tricepsz...

Probléma lehet a mell-tricepsz-bicepsz-has-hát és váll egy napon való edzése?

Figyelt kérdés

Olcsó konditermet találtam, viszont nem a legprofibb a felszerelés. Találtam egy nagyon jó edzés tervet, ami 3 napos. Viszont napokra lebontva, a terem adottságai miatt max félórát tudnék lent lenni...mivel nincs több feladat.

Hátrányos lehet, ha a 3 napos programot kicsit összevonom és azt csinálom heti 3szor?


2011. aug. 30. 22:10
 1/7 dirtboy ***** válasza:
ha úgy érted hogy ugyanazokat a gyakorlatokat csinálod meg három nap akkor igen
2011. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, úgy gondoltam.

[link]

Ebből állítanám össze a csomagot. Kicsit most tanácstalan vagyok. Mai nap is azért maradtam tovább, mert nem 4*8as sorozatokat csináltam...

2011. aug. 30. 22:17
 3/7 dirtboy ***** válasza:

egy izmot egy héten 2szer lehet max megedzeni (persze van kivétel pl.has,vádli ezeket lehet 3szor is nyugodtan),

válaszd szét őket,ennyi izmot nem lehet egy napon megedzeni normálisan.

ha kezdő vagy és most csinálod a teljes testes edzést akkor heti 2 szer okés,de ha nem kezdő vagy akkor keményen kell edzeni az izmokat és ennyi sok izmot félnapig tartana megedzeni.

én heti 1szer edzek 1 izmot és az tart kb.70 percig.

2011. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 oyeacch ***** válasza:
Akkor én a helyedbe HST-be csinálnám.
2011. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó pár éve már, de jártam edzőterembe és oda is heti 3szor jártam és átlagosan 2, 2 és fél órákat voltam edzeni. Ott egy ismerős segített az első lépésekben, de nem volt az igazi. Igazán csak a karom nőt, szerintem elég szedett-vedetten csináltam. Ezért néztem utána egy normál edzésnek.

A linkelt edzést akkor lehet lebontom kicsit másképp.


Mi az a HST?

2011. aug. 30. 22:31
 6/7 oyeacch ***** válasza:
Hipertrófia specifikus tréning. Nézz utána. 3 napos teljes testes.
2011. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabad súllyal, meg erőkerettel szinte bármit le lehet normálisan edzeni...
2011. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!