Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáljak arra hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak arra hogy a barátnőm idegen fiúkkal birkózik?

Figyelt kérdés

Régen versenyszerűen birkózott de a tanulmányai miatt abbahagyta.Egy tágabb baráti körben viszont ha valamelyiküknél van ilyen házibuliféleség akkor ilyen bemutatót tart.No nem lánnyal mert úgy egyoldalú lenne hanem fiúkkal.Persze kevés ruhában azaz fehérneműben(gondolom melltartó + bugyi, a srácot illetően boxer).

Ez mennyire tűrhető?



2011. okt. 19. 23:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

engem nem hívnak meg

de ez nekem nem tűnik szemét dolognak mert mégiscsak egy magánlakásról van szó ahova azért olyanokat nem hív meg az ember akik "csak" az egyik ismerősük aktuális pasija

van kétféle házibuli:1mikor nagy rezidencián vannak és asszondják "hozzatok csak nyugodtan jófejeket de min 1 üveg piát mutassanak fel"

2 ez amikor egy szerényebb kis helyen gyűlnek össze és zenét se raknak fel mert a falszomszéd ugatna.na ide tényleg azok léphetnek be akiket a házigazda egytől egyig jól ismer(a meghívottak viszont nem feltétlenül ismerik egymást)

2011. okt. 20. 00:28
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

jóhogy nem hívnak meg.

én se hívnám meg azt a balekot,akinek partiba kúrjuk a nőjét.

2011. okt. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%
Mekkora egy balfék vagy!
2011. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

én balfék?én tudom mi folyik és rágom a körmömet de nem kapkodok

inkább azok a balfékek akiknek a csaját tényleg tömködik

de miért van az egyáltalán hogy sokak szerint a házibuli az orgia szinonímája?magatokból indultok ki

2011. okt. 20. 00:47
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem, csak realisták vagyunk. De tudod mit ne hallgass ránk, hanem tedd amit jónak látsz. Én leírtam a véleményemet mert megkérdezted. Innentől kezdve pont lesz&rom, hogy mit csinálsz.
2011. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10%
Jó az, én pl. simán hagynám még azt is, hogy megdugják! Persze csak abban az esetben, ha a másik csávó is hagyná, hogy én is megdugjam az ő barátnőjét! Tapasztalatból mondom, hogy 1-2 év után rá lehet unni még a legszexisebb barátnőre is!
2011. okt. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
mondd neki h birkózzon veled
2012. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én ránéznék a barátnőmre és azt mondanám neki, hogy -Gáz vagy...És, hogy hagyd már abba- és ha nem, akkor.. akkor elmennék.
2013. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 EpicnessOnSquare válasza:
Ha már szóltál neki szólj még párszor, ha szeret abbahagyja, hanem elmész a sarokra 5e ftért kapsz olyan lányt amit amúgyis mindenki tapogat, csak olcsóbb mert nem kell naponta baszogatni pénzzel. Ezt szólnám:))
2014. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!