Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy pasi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi ennyire szemét?

Figyelt kérdés

Pár éve látásból ismerek egy pasit akivel egy helyen élek.

Megszerezte a számom többször keresett smseztünk majd mindig eltűnt... és kb 1 hónap után ismét felbukkant.

Nincs barátnője, sőt komolya kapcsolata 2007 óta nem volt, előtte nem tudom, én azóta ismerem. Elmondása szerint nincs ideje rá.


Imét felkeresett, smseket küldött és meghívott magához tegnap délelőtt egy italra... Én hülye elmentem, mert tényleg azt hittem hogy ismerkedni akar.

Beszélgettünk, aztán megcsókolt... rendesen egymásra hangolódtunk, de nem akaram vele lefeküdni ( épp megvan )

de aért örömet szereztem neki...

Utánna még nagyon jól elvoltunk, és azóta nem keres, írtam neki, nem válaszol...


Pont belőle nem néztem ki hogy olyan mint a többi 35 éves azt hittem kicsit komolyabb ember.


Mit kellene tennem? Olyan szinten be tudnék neki olvasni....


2011. okt. 20. 08:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

1. régóta nem volt komoly kapcsolata

2. MONDTA, hogy nem akar

3. majdnem erőszakoskodott az első randin


Ezekből hogyan következtetted ki, hogy beléd fog szeretni?

2011. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miből gondoltam... Lehet, hogy csak annyira szerettem volna...
2011. okt. 20. 12:20
 23/42 anonim ***** válasza:
A saját fantáziádért ne őt hibáztasd.
2011. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Lehet---

De akkor minek keres? aztán eltűnik... keres eltűnik... keres normális, elhív, történnek dolgok, nem én estem neki, mondtam, hogy hagyjon... és utánna is csokolgat mikor búcsúzunk akkor is.... utánn meg már nem válaszol semmire,?? Szerintem ha csak szexet is akar, akkor sem lehet, ekkora szemét, hogynem ir semmit...

2011. okt. 20. 14:02
 25/42 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
26
2011. okt. 20. 15:17
 27/42 anonim ***** válasza:

Újabb példa arra, hogy a ribanc meg van sértődve, ha nem szűzként kezelik.

A mai csajok csak azt a két végletet ismerik, hogy már az első találkán leszopnak valakit, vagy hónapokig húzzák szerencsétlen agyát.

Próbálj már meg egy kicsit a srác fejével gondolkozni. Rövid idő alatt, minden erőfeszítés nélkül torkon lőtt, így teljes joggal gondolhatja, hogy már holnap vagy még aznap valaki más is megteszi ezt veled. Ezek után miért fusson még utánad, amiért akarjon tőled bármit is, miért kezeljen úgy mint egy normális csaj, aki a barátnője is lehetne, ha egyszer nem vagy az.

Olyan pedig nincs, hogy muszáj volt leszopni valakit. Ez csak egy szar kifogás.

2011. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

De most akkor őszintén kedves utolsó, mégis mit kellett volna tennem??? Nekem esik megcsókol... jól felhúzom ezzel és otthagyom? Nem akart engedni... (persze gondolom ha nagyon látja hogy menni akarok akkor nem erőszakoskodik... )

Ha csak úgy fogtam volna magam és eljövök akkor utánna keresne,??? Nem hiszem.

Amúgy meg nagyon jól tudja, hogy mennyire érdekel engem, erre már rájöhetett az előzményekből. És úgy éreztem ős is mást akar....

2011. okt. 20. 15:35
 29/42 A kérdező kommentje:
Amúgy meg 26 évesen ő lenne a 3. pasi akivel intim viszonyba keveredek... szóval annyira nem éreztem magm eddig ribancnak, de itt csak "hideget" kapok...
2011. okt. 20. 15:36
 30/42 anonim ***** válasza:
Te húztad fel azzal, hogy ő erősködött?
2011. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!