Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Hogy a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Hogy a párom a szex helyett magának csinálta? Miközben amúgy keveset tudunk együtt lenni?

Figyelt kérdés

Tudom arra is szükség van hogy az ember saját magát kényeztesse de mivel mi nem egy városban lakunk és csak heti 2-szer tudunk egymás lenni ez nagyon sz.rul esett nekem,miközben kívánta a szexet,de inkább azt mondta magának csinálná most...tudom hogy szükség van erre is,de hát elég ideje van erre hiszen a heti 7 napból 2-őt tudunk együtt lenni és valamikor még annyit sem....bocsi hogy ide írtam a kérdést de felnőtt emberek válaszára vagyok kiváncsi..


25/F


2011. okt. 20. 10:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
6%
Nekem is van ilyen hogy a párom magának csinálja.Ezzel nincs is gond de ne mondja el,mert én mondtam neki,hogy ezzel azt mondja ,hogy én rossz vagyok az ágyban vele,és megcsalásnak veszem.tudom ez most így durva de én így gondolom.Azóta nem mondja el de azért néha rákérdezek.Ezt fogadd el hogy szokta csinálni,csak akkor hallgasson.
2011. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem normális dolog. Kiküldött??? Megértem,hogy rosszul esik, én biztos számon kértem volna,hogy miért? Mert az oké,hogy együtt masztiztok mert éppen arra vágytok,de az,hogy ott vagy és ő egyedül elégítse ki magát és ki is küld,számomra nagyon meglepő...:S

Ajánld fel legközelebb,hogy szeretnéd nézni és közbe izgasd magad,ha pedig nem kíván meg akkor ott elég nagy gond van.

2011. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
80%

Nem, ez nincsen rendben. Amelyik nap nem tudtok találkozni, akkor még OK, de ha együtt is lehetnétek...?!


Nagyon kínos kérdés: élvezi veled a szexet?

2011. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
A hölgyike önző. Megfoszt téged az örömszerzés lehetőségétől és attól is, hogy ő örömet szerezzen neked. Nincs szüksége férfira, jobban érzi magát egyedül. Ez beteges. Még azon ritka alkalmakkor sem tud lemondani az önkielégítésről, amikor hús-vér partnere ott van mellette? Annak a partnernek jobb, ha soha többé nem lesz mellette. Lehet lepontozni, de nekem ilyen nő nem kellene.
2011. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%
10:35-ös vagyok megint, én is nő vagyok, szóval nem pasiszemmel nézem a dolgot, de így is gáznak látom!
2011. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
24%

Ettol en is besokkaltam volna.


Mondjuk en elobb-utobb kihuznam az oroszlan fogat. Ha kuld megyek. Nem csak a szobabol de a lakasbol is. Oromlanyt penzert, aztan elerakni valami ujsagot szep cipokkel meg ruhakkal, hogy ezt es ezt akartam Neked venni.


"Csak el lett b@szva a penz..."


(Johetnek a piros mancsok...)

2011. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%

Diagnózis.


A "barátnőd" a saját maga barátnője!!!


Te csak egy látszat-barát vagy,

hogy tudja mondani a barátnőinek, hogy neki is van pasija...

2011. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:35


Élvezi velem a szexet éppen ez az,hogy mindig elélvez és nem megjátszás,tudom milyen amikor egy nő csak szimulál,de kézzel fogható bizonyítékom van hogy mindig elélvez...és igen élvezi ebben biztos vagyok...nem jó színész szóval egyből észre venném ha kamuzna..

2011. okt. 20. 10:41
 19/31 anonim ***** válasza:

Akkor végképp nem értem. Nekem is volt olyan párom, akivel csőd volt a szex, nekem fájt, neki kellett, változtatni nem tudtunk. Azóta rájöttem, hogy a valódi érzelmek hiányoztak, hiszen az orgazmus "fejben dől el" leginkább.


Ha szerelmes és élvezi is veled a szexet, akkor tényleg nem tudom, mi lehet...


Nézd, mit tudsz tenni? Szerintem most egyszer eltekinthetsz attól, hogy nagy problémát csinálsz belőle, és pillanatnyi hisztinek könyveled el. De ha megismétlődik, akkor nagyon komolyan át kell gondolnotok és meg kell beszélnetek, mit is akartok egymástól.

2011. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon beteg a csaj!

Miért ragaszkodsz hozzá ennyire??

Annyi normális csaj van még, aki élvezné egy normális pasi társaságát...

2011. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!