Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Hogy a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Hogy a párom a szex helyett magának csinálta? Miközben amúgy keveset tudunk együtt lenni?

Figyelt kérdés

Tudom arra is szükség van hogy az ember saját magát kényeztesse de mivel mi nem egy városban lakunk és csak heti 2-szer tudunk egymás lenni ez nagyon sz.rul esett nekem,miközben kívánta a szexet,de inkább azt mondta magának csinálná most...tudom hogy szükség van erre is,de hát elég ideje van erre hiszen a heti 7 napból 2-őt tudunk együtt lenni és valamikor még annyit sem....bocsi hogy ide írtam a kérdést de felnőtt emberek válaszára vagyok kiváncsi..


25/F


2011. okt. 20. 10:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Akkor lenne csak normális amikor nem vagytok együtt, de nem akkor amikor együtt lehetnétek, erre majdnem kiküld mert ő masztizni akar.

Mi is sajnos ritkán tudunk csak találkozni a párommal, de akkor inkább szeretkezünk egy jót, mint, hogy magunkat elégítsük ki.


Szerintem ülj le vele beszélni, mert ez így nem normális dolog.

2011. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Egyszerű: kérdezd meg, miért nem jó, ha együtt élvezkedtek?

Bizonyára fog rá értelmes választ adni, felnőtt emberek vagytok!

Amúgy pedig előttem is írták: össze kell kombinálni a kettőt, hihetetlen élvezetes tud lenni :)


20/L

2011. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Csak ritkán tudtuk együtt lenni, ő meg mikor mégis összejönne a dolog, inkább a saját kezével szekszel?!:) Az emberi abnormalitáson mindig meglepődök:)
2011. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
53%
az önzőség, az egoizmus már nem tud hová fajulni korunkban...Kérdező, szerinted mit jelent az szép kifejezés: odaadó szeretet? mit kell "odaadni"
2011. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

egyszer fordult elő vagy rendszeresen?

nem lehet, hogy épp megjött neki és szégyellte?

2011. okt. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
3%

Bocsi nem tartom magam érettnek ,csupán érett gondolkodásúnak.Nincs kedvem végig olvasni ezt a három oldalt mert van jobb dolgom is .. Lehet hogy már leírták ..de ha nem.. Arra nem gondoltál hogy például merevedési problémái vannak és ezt szégyenli előtted? Egyszerűbb volt azt mondania hogy magának csinálja minthogy ˇbocsi cica nem áll föl.....ˇ

14/L (Nem a koromtól függ a szellemi érettségem....)

Mielőtt valaki belém kötne:) szűz vagyok, életembe nem ittam egy csepp alkoholt se, szeretek olvasni és énekelni.. nem járok bulikba sem... Van egy barátom már 1 éve:)

2012. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Anna, a kérdező párja a lány, ő meg a fiú...
2012. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Horvát Sára válasza:
Ez szerintem is elég nagy gáz!!! Mindenképp beszéljétek meg, mert a háttérben komoly probléma is lehet! Ajánld fel neki,hogy együtt csináljátok magatoknak, vagy először maszti,majd kis idő múlva lehet szex is! Meg szoktátok beszélni,hogy kinek hogyan jó a szex? Hogy mire izgul meg ilyenek? Mert ez fontos! Én elég gátlásos vagyok/voltam, de a párom szépen rávezetett,hogy bízhatok benne!Mikor összejöttünk nekem sem igazán volt vele jó a szex,nem tudta mire vágyom igazán,de ma már minden rendben van, és nem kell magamnak csinálni muszályból, csak ha épp ehhez van kedvünk!Lehet hogy nem jó neki valami! Beszéljétek meg,sok sikert!
2013. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
22%
Erre csak egy szó van: looser
2015. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kiválasztott válasza:
74%
Lehet hogy leszbikus
2017. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!