Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kihasználni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kihasználni a legenergiatakarékosabban egy lányt? Hazudjak, vagy erre van olyan lány aki nyitott lenne?

Figyelt kérdés

Szóval kezdő vagyok az ilyesmiben, csak egy barátnőm volt eddig, akkor még hittem a szerelemben, de azóta felnőttem.


Az a lényeg hogy hazudni kéne neki valahogy hogy szeretem,

mert jó lenne ha elvégezné a házimunkát, meg néha ha segítene tanulni, ilyesmik. Pénzt nyilván nem fogok rá költeni, szóval valahogy be kéne hülyíteni.


A stréberek közt is gondolkoztam hogy próbálok ilyen tipikus unalmas szűz csajt keresni, de most van is egy csaj aki szerelmet vallott nekem, csak valahogy el kell hitetni vele hogy én is szeretem, csak az nagyon fárasztó lenne mindig hazudozni meg színészkedni.


Egyébként ha nem kéne hazudozni az jobb lenne, szerintetek van ilyen csaj aki belemegy? Vagy minden lány ilyen naív 17-18 évesen, hogy még szerelmet akar?


2011. okt. 21. 08:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
LOL, amekkora gyökér vagy, meg is érdemled hogy nincs anyád!
2011. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 LadyLee ***** válasza:
Szerelmet vallot valaki? NEKED?!!! LOL - kizárt dolog, kamu kérdés
2011. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha igaz, akkor sajnálom, hogy nincs édesanyád. De ez akkor sem ok arra, hogy így viselkedj másokkal és kihasználd testileg, lelkileg.
2011. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Végre egy értelmes ember,aki nem az álomvilágban csücsül! Csak így tovább haver!;)


A felháborodott fehérnéppel meg ne foglalkozz.Megérdemlik :)

2011. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Király vagy kérdező! Te leszel a példaképem!:D
2011. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én ezt szívesen megcsinálom:-P


16/L

2011. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

" LOL, amekkora gyökér vagy, meg is érdemled hogy nincs anyád!"


Az anyámnak semmi köze ahhoz hogy én mit csináltam az életemben, szal p0fád lapos és elhúzod a mikrop*csöd szánalomföldre.

2011. okt. 21. 22:37
 18/22 A kérdező kommentje:

"Ha igaz, akkor sajnálom, hogy nincs édesanyád. De ez akkor sem ok arra, hogy így viselkedj másokkal és kihasználd testileg, lelkileg."


Ne legyetek már ennyire gyerekesek, ti komolyan azt hiszitek hogy a lányok angyalok? Ismerem a csajt, a legutóbbi pasiját otthagyta 1 másik f*szfejért, most én is játszam el hogy örökké láw meg nyál?

Féreg azért én se vagyok, szűz lánnyal nem kezdek ki, de ha egyszer úgyis r*banc, nem mindegy? Ő is csak át akar verni.

2011. okt. 21. 22:38
 19/22 A kérdező kommentje:

"Végre egy értelmes ember,aki nem az álomvilágban csücsül! Csak így tovább haver!;)


A felháborodott fehérnéppel meg ne foglalkozz.Megérdemlik :)"



Kösz, legalább te is látod mi van. Én 14-15 éves koromig ugyanígy elhittem ezt a mesét, de eldöntöttem hogy kemény leszek, volt pár haverom az utcából, akikkel elmentem bandázni, szóval nekik köszönhetem az utcai élet bölcsességét, amit átadtak. Ha nem így lenne, most is wowra verném a farkam, mint a sok kis pincsi aki itt ugat. Velük jártam pl gyúrni is, verekedni is jártunk, és mikor már nagyobb lettem, a csajokat sokkal könnyebb volt így levadászni. Ne mondjátok már hogy nem ribancok és csak ez kell nekik. Meg diákmelózok is meg seftelek telefonnal, van zsé, mégtöbb a buxa. Csak húzós szűzk*rvák, nekem olyan nem kell.


Most nekem ne magyarázza már egyik se hogy ha egy r*bancot befogok a házimunkára akkor én vagyok a gyökér. Az ilyen gyps pincsik ne osztogassák az észt.

2011. okt. 21. 22:39
 20/22 A kérdező kommentje:

" Király vagy kérdező! Te leszel a példaképem!:D"


Nekem Mike Tyson!


" Én ezt szívesen megcsinálom:-P "


Az király lenne! Nem vagyok én paraszt, tudok szeretni meg jól bánni egy csajjal, csak durva vagyok mint az élet és tudja a csaj hogy hol a helye! Ne az legyen már hogy fizetek neki mindent meg megvédem, megyünk szórakozni, meg rám ülhet, ő meg semmi. Sokat kell zabálni a gyúráshoz, meg néha begörcsöl egy izom, akkor ki masszírozza ki nekem? Nem fogok búzulni a haverokkal. :D Szal ez kb aminimum, de az ilyen rózsanyálgép fasságokat felejsd el! Ja és ha megtudom hogy félrekúrsz, akkor lapát...

2011. okt. 21. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!