Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csávó ráhajtott a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csávó ráhajtott a barátnőmre, mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

barátnőmmel 3 éve vagyunk eggyütt. de egy srác most ráhajtott és amint láttam imponál is neki. mind a ketten koleszosok, eggyött ebédelnek.. ahogy láttam facebookon megbeszélik mikor érnek be koleszba. mostmár hétköznap amikor megvan beszélve hogy átjön jön egy sms hogy inkább bennt marad ma.

de állitása szerint engem szeret. én már nem hiszek neki.

a srácnak is beverném az arcát legszívesebben

mit tegyek szerintetek? vagy mit mondjak a gyereknek?


2011. okt. 21. 13:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez a fb-zes egy hányinger ba*dmeg. Mi a f*sz van veletek mai fiatalokkal, most komolyan ?

Én a barátnőmet venném elő, nem a bohócot, akinek szíve joga próbálkozni. Ha a barátnőd erre ennyire vevő akkor a hiba nálad van. Vagy jobban tudja a tolakodó hogy mit csinál mint te, vagy a barátnőd már kifele tekintget a kapcsolatból, amit te nem vettél észre.

Ahhoz, hogy jól gyere ki ebből a helyzetből okosnak kell lenned, felejtsd el hogy megvered. Ez ész játék, azé lesz a lyuk aki jobb játékos ennyi.

2011. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

14:14, 74 százalék

te is egy szánalmas patkány vagy!

Igen is áljunk már ki a barátnőnkért, védjük meg a férgektöl.

Lássa azt hogy igenis harcolunk érte, és nem nyúl módjára elszaladunk ha jön 1 másik. Gondolom te ilyen vagy, meg is érdemled, meg mind ameik azt mondja hogy gyerekes meg óvodás dolog harcolni a nőnkért.

Ha nem harcolunk akkor azt észreveszi egy nő. Mutasd meg neki kérdező hogy te igenis férfi vagy. A többiek meg menjenek a bokorba.

2011. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
mér am miket ir fészen neki a csávó??
2011. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Úgy látom a barátnődet sem kell nagyon megvédeni, ugyanis kettőn áll a vásár. Ha nem kelletné magát, akkor a gyerek sem lenne akinek nyomja a sódert. "mostmár hétköznap amikor megvan beszélve hogy átjön jön egy sms hogy inkább bennt marad ma". Úgyhogy itt a barátnőd is megérdemelne egy beszélgetést..
2011. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Beviz Elek ***** válasza:
Tudod ki a szánalmas patkány te fostalicska. Kicsit gondolkozz ésszel és ne izommal. És igenis, ha nem boldog mellettem az asszony, akkor elmehet. Minek powerkodjak mellette? Viselkedjek szánalmas izomagyúként, aki mindent erővel tud csak elintézni? Te sokkal szánalmasabb vagy. 'Öhh,, rányomultál a csajomra. Gyúrok vazze.' mint már írtam, a csajnak kell hűséges legyen. Csak akkor szabad megverni a másikat, ha a csajod le akarja koptatni, de nem bírja. Bár a te magányos agysejteddel nem értheted meg. Ha a csajt nem zavarja, akkor minek vered meg? Hogy megutáljon a csaj? Egy falevélbe több értelem szorult mint beléd!
2011. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

barátnőmet is előfogom venni.


olyanokat irogat neki facebookon hogy már várja hogy vissza érjen koleszba meg hogy eggyütt ebédelhetnének megin stb stb erre ne mondja nekem semi hogy csak barátkozni akar.


ha meg a barátnőm tagad mindent akkor megmondom neki hogy mennyen a fenébe ha akar vmit majd keressen. ennyi. ha a pofámba is hazudik akkor nemfogok én utána futni. ha neki 3 év nem jelentett semmit akkor mennyen

2011. okt. 21. 18:41
 17/20 anonim ***** válasza:
menj be koleszba mikor ebédelnek,miközbe beszélget sráccal kapd le bnőd,aztán találj ki valamit mért jöttél be,és nézz rá kicsit dicsekvő szemmel h a te csajod.belefog dögölni az a buz.i :D
2011. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem jól elgondolás én is ezt mondanál neki am akk tényleg nyomul rá. meny be koleszba ha beengednek és nézd meg hogy viszonyulnak egymáshoz!
2011. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

teljesen mind1 mert azt mondta vége ( én nem mentem be koleszba se.. csávónak se mondtam semmit.


biztos h köze van a csávónak a szakitásunkhoz. de nem érdekel, annyi gerinc nemvolt benne hogy felhivjon legalább, nem.. sms-t irt. de azért hiányozni fogok neki. cuki mi?

2011. okt. 24. 22:49
 20/20 Beviz Elek ***** válasza:
Ha annyi nem volt benne, hogy találkozzatok... Ennyit értél neki. Majd jön egy másik, csak fel a fejjel:)
2011. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!