Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasoltok? (többi lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? (többi lent) [fontos]

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok csak az a baj hogy 40-50km-re lakik és a találkozás eléggé drága és ritka lenne, igaz hogy msn-en vagy facebook-on naponta tudnánk beszélni de az nem ugyanaz, busszal csak 2 átszállással tudnék elmenni hozzá és pénteken vagy a hétvégén mert tanulnom is kell meg sportolok is versenyszinten. Most azt nem tudom eldönteni hogy ráhajtsak megint vagy haggyam? Mert mikor legutóbb találkoztam vele elvoltunk meg minden éreztem is hogy lesz valami, haverom is azt mondta hogy a csaj járna velem ha nem lenne pasija! És miután találkoztunk kurv@ara hiányzott és nagyon szar érzés volt, most akkor hajtsak rá és találkozzak vele ritkán, vagy próbáljam meg elfelejteni? melyiket javasoljátok? Igaz egyik se jó mind2őnek megvan a hátránya és előnye is! Kérlek segítsetek, ha valakinek van valami jó ötlete kérem írja le!
2011. okt. 23. 20:43
1 2
 1/11 szamóca.. ***** válasza:
40 km??? naponta 2x ennyit minimum utazok...
2011. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba! Egy távkapcsolat felőrli az ember idegeit.
2011. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40-50 km? 200 km-re vagyok a páromtól, és úgyis szeretjük egymást....hány éves vagy?
2011. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szamóca.. ***** válasza:
ez hol távkapcsolat...?:D
2011. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A csak hétvégi találkozás nálam kimeríti a távkapcsolat fogalmát:)
2011. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2011. okt. 23. 20:58
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt
2011. okt. 23. 20:58
 8/11 anonim ***** válasza:
57 km-ert utazok összesen 1 nap.
2011. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocs, 54 km-ert
2011. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most nem a km-en van a hangsúly hanem azon hogy megérné e ráhajtani a csajra. hogy kb hetente 1x találkoznánk. Mert ugye az szerintem nem lenne anyira jó egyikünknek se
2011. okt. 24. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!