Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (bővebben lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent) fontos!

Figyelt kérdés

Az a helyzet alakult ki, hogy nekem és az egyik barátnőmnek ugyanaz a srác tetszett meg. Neki annyira nem, mint nekem, sőt azt is mondta, hogy nyugodtan hajtsak rá meg ilyesmi, de én nem akarom ezzel megbántani, mert fontosabb nekem, mint bármelyik pasi.

Szerdán voltunk egy buliban, és a sráccal sokszor szemeztünk, mosolygott rám,és egyszer lefotózott a telefonjával is, illetve sokszor álldogált egyedül a közelemben, mégsem jött oda. Pedig más lányokkal táncolt (bár csak akkor, ha ők hívták). Másnap reggel a suliban viszont rám se nézett, csak néha a szeme sarkából. A gondokat az tetézi, hogy a srác legjobb haverja belém van esve. Ez a haver viszont nagyon jó barátom, de nem akarok tőle semmi komolyabbat, csak barátságot.

Nagyon jó lenne, ha tudnátok pár tanácsot adni a helyzetet illetően :(

Köszönöm!

20/L


2011. okt. 22. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
"egyszer lefotózott a telefonjával is" - kámerás mobil, hej?
2011. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos a helyzet az, hogy nincs helyzet.MÉG.Mondjuk én a helyedben megkérdeztem volna, amikor fényképezett, hogy álljak-e arrébb, mert kitakarom a festői hátteret, mert nyilván nem téged akart fényképezni, ugyanis nem kért engedélyt rá.Vagy igen?

Lehet fél kezdeményezni...mindenesetre a helyedben én még úgy hagynám lógva.Ne légy elutasító, de nagyon odáig se.A haver meg ...hát van ilyen-ez van.Ő értékelni fogja a barátságot is, ha szeret.

2011. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ugyanaz a srac tetszett meg--csak megtetszett,nincs szerelem, nincs semmi--lehet nem is jonnetek ki jol egymassal, lehet csak le akar fektetni.

A baratnod viszont a te legjobb baratnod, gondolom regota es remelem §SOKAIG!!!!

erted a valaszom???

ne bantsd meg a baratnod egy olayn pasi miatt aki csak tetszik neked!!!mert a barattnod lehet csak azert mondja azt hogy neki mindegy es nyugodten hajts ra, mert o a te boldogsagodat akarja..

nem eri meg!

forever friends:)

2011. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!