Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit hihetek el neki? Semmit?

Figyelt kérdés

Nem tudok megbízni a barátomban. Követett el hülyeségeket,de sosem csalt meg. Nem iszik,nem jár bulizni,soha egyik barátnőjét sem csalta meg és engem sem. Neki is és nekem is ez a leghosszabb kapcsolata eddig. (majdnem 3év) Eddig max 1-2hetesek voltak neki.

Én megcsaltam...tudja,hogy vmi volt köztem a sráccal,majdnem tanúja is volt,de mégis ő könyörgött,hogy ne hagyjam el,mert nagyon szeret.

Azt mondta mindig is,hogy velem akarja leélni az életét,hogy össze szeretne költözni és hogy soha nem akar mást.

Az összeköltözés sikerült. A kezem is megkérte,de mivel túl fiatalok vagyunk én nem veszem komolyan,nem úgy mint ő.

Ha valami bajom van mindig segít,soha semmit nem sajnál tőlem. Mondtam neki,hogy félek,hogy mégis meg fog csalni. Erre annyit mondott,hogy miért csalna meg,ha szeret.(azt állítja,hogy ennyi idő után is SZERELMES) és még azt is mondta,hogy ha más megtetszene neki,akkor előbb szakítana,de hogy amúgy meg nem történhet ilyen,mert sosem csalna meg és nem cserélne le senkire.

Tegnap összevesztünk,már úgy voltam vele,hogy hazaköltözöm,de erősködött,hogy ne,mert ő velem akar lenni és szeret.

Előttem mégis olyan képek vannak,hogy kidob más lány miatt és nekem el kell tőle jönnöm és az én helyemet más veszi át.Félek.

Szerintetek van benne valami? Vagy tényleg szerelemmel szeret?


Vannak rossz tulajdonságai neki is. Pl. ha én megütöm,akkor van,hogy visszakapom. Nem olyan erővel,de visszaadja. Néha olyanokat vág a fejemhez,hogy én kiszolgáltatom magam vele,mert pl.ő szaladgál nekem boltba,meg este gyógyszertárba,ha kell.

Állandóan azt hallgatom,ha összeveszünk,hogy én sosem törődöm vele,meg hogy 0 amit nyújtok és hogy rajta látni,hogy szeret,mert mindig ő jön oda hozzám és én magamtól nagyon ritkán megyek oda hozzá.


Hiába mondom neki,hogy tudom,hogy nem szeret,de folyton azt állítja,hogy igenis szeret. Már mondtam,hogy mondja meg,ha azt akarja,hogy ne éljünk együtt,de akkor meg lehülyéz,hogy hogy gondolhatok ilyet,mikor ő ennek örül.


Szerintetek? Mit gondoltok erről a srácról?


Tegnap este kiderült vmi,egy hazugság. Rendelt valamit,aztán az új címre küldték és mivel olyan dolog volt,amire én azt mondtam volna,hogy ne rendelje meg,ezért úgy adta elő,hogy biztos valaki kinyomozta az új címünket és rendelt a nevére vmit. Ez tegnap kiderült,hogy nem így volt,mert ő maga rendelte. ma bevallotta.

Azt mondta,hogy ezek után ő se nagyon hinne nekem,de őt az zavarja,hogy én azt nm hiszem el,hogy nem csalna meg. itt mondtam neki,hogy mivel azt mondta,hogy előbb szakítana ezért így se lehetek nyugodt. mondta,hogy ő se lenne az ha én mondtam volna ezt. de hogy ilyen úgysem lesz. aztán kérdeztem,hogy miért mit mondana,ha lenne egy lehetősége. azt mondta,hogy nem tudja. aztán mondtam neki,hogy kösz.azt mondta félreértette a kérdést,mert utána feltettem úgyis,hogy mi lenne,ha egy lány felkínálkozna neki. arra már azt mondta,hogy megmondaná,hogy van bnője.


Most akkor ezt azért mondta,hogy hagyjam,vagy így is van?


2011. okt. 22. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A legviccesebb, hogy te kételkedsz benne.. nevetséges.

Megcsaltad.. meg sem érdemled ezt a srácot.

Remélem téged is megcsalnak, aztán megtudod milyen érzés.. és még csodálkoznál, hogyha kidobna.

2011. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 IQnindzsa ***** válasza:

Figyelj... Nem az a kérdés. hogy mit hihetsz el neki. A kérdés az ,hogy ,hogy a fenébe lehetséges ,hogy még mindig veled van. Megcsaltad kétszer. Megütöd...(és rossz tulajdonság h néha visszaadja?! pff..) Féltékenykedsz és nem viszonzod azokat a gesztusokat amik bensőségessé tesznek egy kapcsolatot. Édesem te egy olyan hárpia vagy akit konkrétan egy hétig sem bírnék elviselni. De ,hogy válaszoljak a kérdésedre... Mindent elhihetsz neki amivel kapcsolatban nem konfrontálódtatok korábban.

Jótanács... Baromira kezdj önvizsgálatba mert itt TE vagy a hunyó.

2011. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
már megbocsáss, de tényleg borzasztó nehéz lehet veled élni. ebből, amit leírtál, tényleg az jön le, hogy ő még a lábad nyomát is megcsókolja, téged meg ez teljesen hidegen hagy, és még neked van problémád. te csaltad meg őt, és te vagy képes olyat mondani, hogy ő biztos nem szeret, meg valaki másért el fog hagyni?? hagyd ott ezt a srácot. nem vagytok egymáshoz valók, neki valaki olyan kell, aki sokkal jobban értékeli őt. neked meg valaki, akit nem tudsz a lábad elé kényszeríteni. úgyis mondhatnám, ő jobbat érdemel, csak értsd, nem akarlak megsérteni.
2011. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!