Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalabb fiú. Mit tehet a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb fiú. Mit tehet a lány?

Figyelt kérdés
Esetleg voltatok már ilyen helyzetben? Vagy ismertek ilyen sztorit? Nem az érdekel, hogy ciki-e, meg ilyesmi, az nem érdekel. Csak nekem az az elméletem, hogy egy fiú eleve nem "mer" olyanra gondolni, hogy egy idősebb lány érdeklődne iránta. Vagy szerintetek ha látná az érdeklődést, kezdeményezne, ha neki is tetszik a lány? Bármilyen tapasztalat jöhet, tanács...a korkülönbség nem túl nagy, 1,5 év.
2011. okt. 22. 20:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

Az én barátom még az elején mondta, amikor 19 éves volt, hogy csakis 17-től 35-ig terjedő korú nővel jönne össze. :D

Csak figyeltem, hogy WOW! :D Mondjuk én 17 voltam.

2011. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A párom és köztem pont két év van a javamra. Én vagyok a lány. Én úgy vettem észre, hogy engem kicsit talán jobban zavart eleinte a korkülönbség, mint őt, de már én sem foglalkozok vele. Nehéz lenne megmondani mi hogy indult, ki kezdeményezett... sokat beszélgettünk, aztán egy "bánatomban részegedős" estén barátnőm mellett ő volt az aki ott állt mellettem, kísérgetett mindenhova, vigyázott rám, stb. Hát ez lett abból az éjszakából... :)

Egyelőre egyáltalán nem bánom, hogy így alakult, őt pedig egyáltalán nem zavarta és nem is zavarja a korkülönbség. A szülei és a barátai is örülnek, hogy végre talált egy kicsit érettebb lányt és nem 15 évesekkel állít haza.


Másik példa:

Volt osztálytársam 18 évesen jött össze egy két évvel alattunk járó sráccal, köztük ha jól emlékszem több mint két év volt köztük, de erre most nem mernék megesküdni. A lány azóta 21 éves és még mindig együtt vannak... :)


Nyiss felé, aztán majd meglátod mi lesz.

2011. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is :) utolsó(de akár mások is), esetlge még annyi, hogy hogy kéne "nyitnom" felé szerintetek?
2011. okt. 22. 21:50
 14/20 anonim ***** válasza:
Mutasd ki, hogy számodra kicsit fontosabb, mint egy egyszerű barát. Kicsit szentelj neki több figyelmet, beszélgess vele többet, belemehetsz kisebb kacérkodásokba, amikből veszi a lapot.
2011. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy még nem igazán vagyunk beszélő viszonyban :D
2011. okt. 22. 22:49
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.. csak itt kicsit nagyobb a korkülönbség:$ Mert én 19/L vagyok.. szerencsére letagadhatok a koromból, sose néznek annyinak amennyi vagyok:D

Világéletemben a nálam fiatalabbak tetszettek:D Voltam én már velem egyidőssel is, de közel sem volt olyan jó és tartalmas. Bár az is lehet, hogy csak rossz személyt fogtam ki.

Én próbálom küldeni neki a jeleket:( Mi jóban vagyunk, bár igaz még csak egy hónapja ismertem meg, de első látásra szimpatikus volt:) Az ízlésünk már most egyértelmű, hogy sokban megegyezik:) És már azt is mondta, hogy szép vagyok, facebookra felteszek egy képet, első dolga a tetszik gombot megnyomni. És szülinapomkor is oolyan aranyosan köszöntött fel.. msn-emet is elkérte, rám is írt, ott is tök aranyosan érdeklődött.. De egy biztos, mielőtt nem ismertük egymást, nyáron és előtte is hónapok óta bele volt esve egy csajba, aki oda jár a sulijukba, de nem merte elmondani neki.. és attól félek, ez még most is aktuális:/

Hát nem tudom kezdeményezne-e, ha fiatalabb - jelenleg én is gondban vagyok ezzel kapcsolatban, mert én képtelen vagyok kezdeményezni:((

2011. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hu ha én is kb igy vagyok,mert van egy srác aki szintén 15 vis hamarosan 16 s kb 2 év van köztünk...igaz én egy kicsit tartok mások véleményétől hogy 2 évvel kisebb sráccal jönnék össze
2011. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
En, lany 31 es a baratom 26 es egy par eve egyutt vagyunk meg valamit akartok tudni??
2011. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

nevetségesek vagytok ha az 1-2 éves különbséget "korkülönbségnek" meritek nevezni :S párom és köztem 4 év van, mégsem nevezem annak O.o


20/L

2012. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#16-os vagyok. Tévedtem, ugyanis mégis összejöttünk. :D De most már így utólag tudom, hogy amúgy is félénk volt ilyen ügyekben, hát még a korkülönbség miatt, mert idősebb vagyok, de mindig is tetszettem neki.:))) Ahogy ő is nekem.. tök jó, nem, álmodoztunk egymásról 3 hónapig, amíg azt gondoltuk hogy a másik úgyse akar semmit. :DDD
2012. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!