Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem elég nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem elég nagy tahóság?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt valaki akivel nagyon jóban voltam, de csak barátok voltunk. 1 és fél évig kb. nagyon jól megvoltunk, sok dolgot csináltunk együtt és tényleg nagyon jó barátság volt.. én beleszerettem, de inkább hagytam ennyiben.

Viszont késöbb összejött valakivel, akivel 1 évig voltak együtt kb. Ez az 1 év alatt soha nem keresett meg engem szinte, csak ha nagyon kellett neki valami és akkor is hamar lerendezte, semmit nem beszéltünk már úgy mint régen.


Viszont amint vége lett a kapcsolatuknak (most pár napja), most már minden nap vár engem msn-en és telefonálgat is, hogy mi van velem, beszélgessünk, jajj de rég beszéltünk már, stb...


Ez csak szerintem elég nagy tahóság, hogy eddig le se szart, de most hogy egyedül van már megint kellek?:)


2011. okt. 22. 23:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
/pasival
2011. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!