Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakítanál kapcsolatot valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakítanál kapcsolatot valakivel, ha neonáci?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy lány/fiú, aki tök bejön, de neonáci. Kezdenél vele, vagy ez kizáró tényező lenne nálad? Vagy inkább vonzana? Nemet meg kort is lécci! Pártpolitikát meg a többi s.zart hagyjuk ki.
2011. okt. 23. 00:52
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Ő se járna velem. "Árja" vagyok és a cigányokat se szeretem különösebben, de kb. ennyi lenne az egyezés köztünk, vannak zsidó és meleg barátaim, ráadásul elég feminista vagyok és a neonácik meg konzervatívabbak szoktak lenni.
2011. okt. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
22%

Magával az elvvel egyetértek,de egész nap ezt hallgatni fárasztó lenne.

Ha a tettek embere lenne akkor talán,de a legtöbb ilyen gondolkodású ember csak sima szájtépő,elégedetlenkedő.

2011. okt. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
28%

Ha ilyen fehér-cipőfűzős, női skinhead, 1 bites bohóc, kizáró tényező lenne.


Ellenben, ha külsőre nem lehetne megmondani, csak szellemiségében lenne az, akkor érdekelne, hogy miért vált ilyenné. Nem lenne kizáró ok.


26/F

2011. okt. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
51%

Azt hiszem ő dobna, mert én túl liberális szellemiségű vagyok.

23/L

2011. okt. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 loverbitch ***** válasza:
100%
Neonácival ne kezdj! A rasszizmus sem igazán elfogadható. Bár a Te beállítottságod is számít. Saját példám okán tudom, hogy nagyon nem szerettem, amikor a gyerekeim előtt tett hasonló megjegyzéseket az apjuk. Ebbe, ha belegondolsz, hogy majd hasonló helyzetben mit éreznél, tudni fogod a választ. Üdv: l.
2011. okt. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít neonácinak neked ?
2011. okt. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne? Sokkal normálisabbak, mint a libsik v komcsik.
2011. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
72%
Nem a politikai nézet határozza meg a párkapcsolatot, hanem a kölcsönös elfogadás és nem megváltoztatni akarás.
2011. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
71%
Van egy olyan érzésem, hogy maga a kérdező a neonáci és ez egy közvélemény kutatás! 19/F
2011. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként a kérdésedet már továbbítottam a Simon Wiesenthal Központnak!
2011. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!