Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakítanál kapcsolatot valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakítanál kapcsolatot valakivel, ha neonáci?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy lány/fiú, aki tök bejön, de neonáci. Kezdenél vele, vagy ez kizáró tényező lenne nálad? Vagy inkább vonzana? Nemet meg kort is lécci! Pártpolitikát meg a többi s.zart hagyjuk ki.
2011. okt. 23. 00:52
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

A zsidóság Magyarországon államalkotó nemzet, ha jól tudom, tehát ugyanúgy a részeink. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg a félzsidó. Ráadásul maga a vallás, és annak gyakorlása tenne hivatalosan zsidóvá, nem pedig a származás. Ha mondjuk az apa zsidó, de anya már nem, akkor a gyermek sem örökli a vallást.

Ám mindez lényegtelen, tekintve, hogy nem a származásod tesz magyarrá.

Félorosz is lehetsz, ha te magyarnak vallod magad. A szüleid is lehetnek ukránok, ha te már itt születtél, és magyarnak érzed magad.

Számomra itt záródik le ez az értelmetlen, és kilátástalan vitának nem nevezhető kommentelgetés:)

-------------

Nem, még mindig nem kezdenék neonácival kedves kérdező:)

2011. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
*elnézést, államalkotó tényező
2011. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Sztem a származás és a szavaid, cselekedeteid tesznek magyarrá. Attól, h mondjuk egy hottentotta idejön, és azt mondja h márpedig ő magyar, én még nem tekintem magyarnak. Viszont hiába születik magyarnak vki, ha megtagadja és folyamatosan gyalázza a nemzetét, akkor számomra méltatlan arra, h magyarnak nevezze magát. Akkor vagy magyar, ha magyarnak születtél, és magyarhoz méltóan élsz.
2011. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:21


"00:51 Na jó, a te kedvedért kifejtem bővebben, a kérdezőtől pedig elnézést kérek.

Ha tudsz akár egyetlen esetet mondani, amikor a Jobbik gyűlölködött a zsidók ellen, és meg is tudod indokolni h miért, akkor elhiszem. Gondolom ha a 10:39-es hozzászólásodat ők mondták volna, akkor annak számítana. Hol mondtak ők olyat a zsidókra, mint pl. nemrég a ti kertész ákosotok a magyarokra, h genetikailag alattvalók? Vagy csak az számít gyűlölködésnek, ha a magyarok egy rossz szót szólnak akár egyetlen zsidóra?

Állami szintre emelve? Te miről beszélsz? Az ún. "rendszerváltás" óta minden kormány a zsidók s_ggét nyalja, és még ez sem elég nektek?

Ez a mi hazánk, és nem a tiétek (még). Ha vmi nem tetszik, el lehet innen menni."


Először is honnan veszed, hogy én egyetértek bármiben is Kertész Ákossal? Alaptalan rágalom és én minden tekintetben elhatárolódok Kertész Ákos legutóbbi magyarokat sértő kijelentésétől! Hozzáteszem Kertész Ákos legutóbbi kijelentéseit is túldramatizálták egyesek, főleg a vetített sajtó (egyesek szerint az is zsidó)! Megjegyzem, ha annyira zsidó érdekeltségű lenne a sajtó, nem is tudnátok arról, hogy ez az ember létezik egyáltalán, nemhogy a botrányáról... Miért rontanák a moráljukat vele? Én szeretem ezt az országot és úgy gondolom, hogy a magyarsággal egy közösségbe tartozom. Ha itt egyesek nem szeretnétek velem egy közösséget vállalni, az nem az én hibám lesz. Én nyitott vagyok minden barátságra! Másodszor, miből gondolod, hogy a "rendszerváltás" (hatalomátmentés) óta, a mindenkori kormány a zsidók "s_ggét nyalja." Ilyen alapon kijelenthetnénk azt is, hogy a mostani kormány pedig mindenben a kommunisták és a kínaiak seggét nyalja. Elég ha a legutóbbi Kínával kötött gazdasági, katonai, kulturális "szövetségre" gondolunk: [link] Megjegyzem érdekes, hogyan köthet egy EU és NATO tagország katonai szövetséget egy kommunista diktatúrával, egyáltalán mi szüksége volt rá? Ez szerintem már kimeríti a seggnyalás fogalmát. Természetesen ebből már nem csinált nagy ügyet a Jobbik. Úgy látszik, csak a néhány milliós Izraellel szemben pattog a Jobbik is, a 1.5 milliárdos Kínával már nem (mer)! Ha ugyanezt Izraellel kötötték volna meg Orbánék, már kő kövön nem maradt volna... Egy 1.5 milliárdos nagyhatalmat nem ijesztő beengedni az országba a Jobbiknak, jellemző, hogy csak a pár milliós Izraeltől retteg minden szélsőjobbos. Idejöttek a kínaiak és már első körben felvásárolták a Borsodchemet és sorra tennék be a lábukat, a súlyosan környezetszennyező tevékenységet folytató kínai cégek. A földvásárlásokkal kapcsolatban pedig arra sem szólnak semmit, hogy elsősorban a környező országokból érkező befektetők vásárolnák fel a magyar termőföldeket, nem Izraelből. Ezt tükrözi a statisztika is. Osztrákok, szlovákok, szlovének vásárolnak leginkább és még ilyenkor is a zsidóktól és Izraeltől retteg mindenki. Egyszer sem hallottam azt, hogy ócsárolnák ezeket a népeket a vásárlások miatt. Csak a zsidókat lehet ócsárolni, ha venni mernek valamit. "Ez a mi hazánk, és nem a tiétek (még). Ha vmi nem tetszik, el lehet innen menni."

Nem értem mire fel ez a nagy hőzöngés, hogy ez a (ti) hazátok... Magyarország mindig is Magyarország marad, magyar lesz a hivatalos nyelv és magyar lesz az irányadó kultúra is. Bolond lenne, aki ezt megkérdőjelezné. Én is elsősorban magyarnak vallom magam. Ne süllyedjetek le ti is a magunkfajták/magukfajták szintre. Nem értem, hogy Magyarország miért nem lehet az én hazám is? Milyen jogon tagadtok ki és ítéltek kívülállónak engem? Talán 1944-es alapokon? Én szeretem a magyar nyelvet is, mert lenyűgöző logikája van és nem mellesleg egy ősnyelv.

"Ha vmi nem tetszik, el lehet innen menni."

Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy bárhová is megyek a világon, én mindenhol elsősorban Magyarországot képviselem és leginkább ennek az országnak a gyarapodását szeretném látni végre! Ugyanakkor soha nem

tagadtam, hogy Izrael sorsát is figyelemmel kísértem. Nem tartom magam elvetemült cionistának, de vallom, hogy a zsidóságnak történelmi joga van Izrael mai területeire, ugyanúgy, ahogy a magyarságnak is történelmi joga lenne Erdélyre és a többi elvesztett területre! Nem törődve azzal, hogy időközben benépesítették a szerecsenek és a szaracének. Nekik van még a világon több millió négyzetkilométernyi területük amely felett rendelkezhetnek és ahol a saját fajtájukkal élhetnek együtt, azonos nyelvvel, vallással és kultúrával. Nekik vannak olajsejkjeik is, nem értem miért nem támogatják őket segélyekkel, lakhatással stb. Ne csak a jórészt kihasználatlan és értelmetlen tornyokat építsék a sivatag közepére, ha jelentene nekik valamit, támogatnák is a fajtájukat... A zsidóságnak mindössze 20.000 négyzetkilométernyi terület áll a rendelkezésére, de ők még ettől a kevéstől is megfosztanák, egyrészt mivel a zsidók nem muzulmánok... A torzításokat leszámítva mindössze erről szól a cionizmus, hogy az annyit üldözött zsidóságnak joga van a történelmi területein letelepedni. Ami elsősorban nem Európa és nem is Magyarország, hanem a közel-keleten helyezkedik el. Ezért nem is értem, miért zavar annyira egyeseket a cionizmus. Hiszen semmilyen szinten nem érint benneteket. Arról pedig, hogy a Jobbik a zsidózás mentén építi fel a pártprogramját, már nem szólnék semmit! Akinek van szeme és füle, az látja és hallja, hogy milyen becsmérlések tárgya a részükről a zsidóság és Izrael! Az ő szemükben Izrael a fő gonosz és nem egyszer aljas rágalmakkal illetik. Ezt a hozzáállásukat nem tudom máshoz hasonlítani, mint amilyen középkori inkvizíció volt! Pedig Magyarországnak egy Izraelhez való baráti közeledésből csak előnyei származnának minden tekintetben!

2011. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Igen, én is az vagyok.


L

2011. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak üzenem, hogy ti magyar neonácik ne essetek tévedésekbe, mert a nácik a zsidók mellett valójában a hunokat is ugyanúgy megvetették. A zsidók kiirtása után csakhamar sok más nemzet (szlávok, stb.) mellett a magyarokat is szolga fajnak, rosszabb esetben kiirtandónak bélyegezték volna. Azért a zsidókkal kezdték, mert veletek ellentétben nekik volt pénzük. Meg aztán mindenkit nem lehet egyszerre kiirtani, csak szép fokozatosan, jó munkához idő kell... Javaslom neked, mielőtt beállnál nácinak, kicsit jobban merülj el a témában. Mondjuk olvass bele egy kicsit az 1942-ben megjelent, Der Untermensch (Félállati) című náci propaganda magazin egyik számába, melyben a hunok is tekintélyes helyet foglalnak el: [link]


"Now the huns (Hunnen) are back, distorted pictures of human faces, nightmares that became reality, a punch in the face of everything good..."


Magyarra fordítva: Most a hunok visszatérnek, eltorzult képekkel az emberi arcokról, rémálmok valósággá váltak, egy ütés az arcába mindegyiknek jót tenne...


Nagyjából így jellemeznek titeket, lelkes magyar neonácikat!

2011. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Én is neonáci vagyok a barátnőm nem ért a politikához (vagy nem érdekli?) De kérdés, hogy mennyire, úgy értem árja? vagy csak a zsidókat, cigányokat utálja? nem mindegy. Így én se vagyok az (nem is tartom magam annak csak a mások tartanak annak. Nem értem mi a probléma a nácik ugyanúgy szerethetnek mint mások... Vagy nem???
2012. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!