Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakítanál kapcsolatot valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakítanál kapcsolatot valakivel, ha neonáci?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy lány/fiú, aki tök bejön, de neonáci. Kezdenél vele, vagy ez kizáró tényező lenne nálad? Vagy inkább vonzana? Nemet meg kort is lécci! Pártpolitikát meg a többi s.zart hagyjuk ki.
2011. okt. 23. 00:52
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ne hozd ehhez a kérdéshez a politikát! Direkt az elején írtam, hogy nem erről szól. Te leírtad a véleményedet, nem választanál ilyen párt. Senki egy szóval nem kérte, hogy gondold másképpen. A kérdés szempontjából a történek itt vége. Viszont a többi, amit írtál, az már nem tartozik ide, ha valakivel nézetkülönbséged van, beszéld meg vele privát üzenetben!
2011. okt. 23. 22:13
 32/47 A kérdező kommentje:
történetnek*
2011. okt. 23. 22:13
 33/47 anonim ***** válasza:
21:34 Mivel egyetértek a kérdezővel, és nem szeretnék offolni, csak 3 betűvel reagálnék: LOL!
2011. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Én nem választanék mert nem szeretem a szélsőségeket az élet semmilyen területén.
2011. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:07


"21:34 Mivel egyetértek a kérdezővel, és nem szeretnék offolni, csak 3 betűvel reagálnék: LOL!"


A LOL az tényleg egy komoly okfejtés volt... Le a kalappal előtted minden tekintetben! Valóban jó mentegetőzés, hogy nem akarsz offolni, arra való tekintettel, hogy szellemi fogyatékos vagy!

2011. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

00:51 Na jó, a te kedvedért kifejtem bővebben, a kérdezőtől pedig elnézést kérek.

Ha tudsz akár egyetlen esetet mondani, amikor a Jobbik gyűlölködött a zsidók ellen, és meg is tudod indokolni h miért, akkor elhiszem. Gondolom ha a 10:39-es hozzászólásodat ők mondták volna, akkor annak számítana. Hol mondtak ők olyat a zsidókra, mint pl. nemrég a ti kertész ákosotok a magyarokra, h genetikailag alattvalók? Vagy csak az számít gyűlölködésnek, ha a magyarok egy rossz szót szólnak akár egyetlen zsidóra?

Állami szintre emelve? Te miről beszélsz? Az ún. "rendszerváltás" óta minden kormány a zsidók s_ggét nyalja, és még ez sem elég nektek?

Ez a mi hazánk, és nem a tiétek (még). Ha vmi nem tetszik, el lehet innen menni.

2011. okt. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

ma 08:21

Szerinted ő milyen nyelven beszél? Ugyanúgy magyar. Lefogadom te sem Árpádig tudnád magad visszavezetni.

(És nem, nem vagyok zsidó. Ellenben elégszer láttam a kuruc infót vagy olvastam Morvai levelét. Belinkelve alulra.)


[link]

2011. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

10:44 Én meg beszélek angolul is, mégse vagyok angol. Anyám magyar, apám magyar, tehát én is magyar vagyok.

Ez a levél egyrészt magánlevél, másrészt nem látok benne olyat, ami elítélné kollektíven az egész zsidóságot. A kuruc.infónak pedig semmi köze a Jobbikhoz azon kívül, h szimpatizálnak velük. Ennyi erővel ha egy LMP-szavazó nem szereti a babfőzeléket, akkor kijelenthetnénk, h az LMP babfőzelék-ellenes párt.

2011. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

A kommented tele van rosszul álcázott túlzásokkal és direkt félreértésekkel. Valóban, a kuruc.infó tényleg babfőzelék.

Ami te csinálsz, az nem vita, hanem a legegyszerűbb kibújó szójátékokkal és gügye hasonlatokkal.

Merem feltételezni, hogy a válaszadó szülei is magyarok, és lefogadom, hogy ő is beszéli az angolt. Jé, te is zsidó vagy?


Attól, hogy én mondjuk szerb vagy roma vagy zsidó vagyok, még nem zárja ki, hogy magyar is legyek.

2011. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Akkor leírom érthetőbben: egy párt nem felelős azért, amit a szimpatizánsai írnak az interneten.


"Merem feltételezni, hogy a válaszadó szülei is magyarok, és lefogadom, hogy ő is beszéli az angolt."

A válaszából kiderült, h zsidó, tehát feltételezem, h a szülei is azok.


"Attól, hogy én mondjuk szerb vagy roma vagy zsidó vagyok, még nem zárja ki, hogy magyar is legyek."

De igen, kizárja, hacsak nem félig ez, félig az vagy. Magyarnak születni kell, ahogy szerbnek, romának vagy zsidónak is.

2011. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!