Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye párt találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye párt találni egy 34 éves férfinak, aki szeretne hosszú távra partnert, de nem tervez gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre a korombeli nőknek már vagy van az extől, vagy nagyon akarnak már egyet. Én nem érzem késznek magam, emiatt nem lehet egy kapcsolatom sem. Egyszerűen mindenki gyereket akar.
2011. okt. 23. 07:52
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
=egzisztenciális
2011. okt. 23. 11:21
 12/39 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy sok ilyen nő van sajnos..

És komolyan,én érzem magam miattuk kellemetlenül!

DE!ez tényleg oda-vissza működik,sok idióta férfi is van,csak ők más szemszögből(általába)

Én is elég kiábrándult vagyok,meg jelenleg nem is akarok senkit,mert besokkaltam,de azért remélem hogy találok valakit..meg te is!:)

Azt mondják,jó helyen kell keresni...na kösz!

2011. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Hehe. Ha majd 40 évesen is ezt hallom valakitől esküszöm megütöm. Eljön a te időd is- mondják. Ja, mikor?
2011. okt. 23. 11:57
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

igen igen.De azt is szeretem ha épp nem jön össze a dolog: "ne félj,majd idővel nevetsz az egészen"(az idő minden sebet begyógyít enyhébb kiadása)

Bár anyukám reakciója legutóbb vitt mindent: "én előre tudtam hogy ez lesz":D

2011. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Ja. Ez a verbális karate fehér öves fokozata. Még csak a közhelyeket ismerik, de azokkal nagyon tudnak vagdalkozni.
2011. okt. 23. 12:47
 16/39 anonim ***** válasza:

Igazából...azért nehéz ezekre nem közhelyesen válaszolni:)

Mit tudsz mondani egy kiábrándult embernek?!

Csak biztatni tudod..(hülye közhelyekkel)

2011. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Vagy esteleg nyakon öntöd a realitás hidegvizes vödréből? Néha az többet használ.

Sokan olyan hibákat követnek el hogy szinte el sem hiszem, míg más a lehetőséget sem kapja meg hogy legalább hibázzon.

Ki érti ezt?

2011. okt. 23. 13:07
 18/39 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember nem szereti az őszinteséget.

De amúgy ez jó kérdés:)

Én úgy gondolom,viszonylag sok olyan embert lehet találni,akivel ideig-óráig el tud lenni az ember(1-2 évig szerelmes).Azt az illuziót el kell felejteni hogy sírig tartó szerelem (stb),hülyeség ilyennel áltatnia magát az embernek mert csak szenved utána.

Nem mondom hogy hidegvérűen kell gondolkodni,mert ha épp szerelmes vagy,nem is tudsz,de kerülni kell a hiú reményeket

2011. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Én pedig 35 vagyok és nem találok olyan nőt aki szülne gyereket nekem! :(
2011. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket nem neked szülni, hanem kettőtöknek kedves utolsó. De te is megtalálod majd a párod. 29N
2011. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!