Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye párt találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye párt találni egy 34 éves férfinak, aki szeretne hosszú távra partnert, de nem tervez gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre a korombeli nőknek már vagy van az extől, vagy nagyon akarnak már egyet. Én nem érzem késznek magam, emiatt nem lehet egy kapcsolatom sem. Egyszerűen mindenki gyereket akar.
2011. okt. 23. 07:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, vagyis egy generációval fiatalabb, de nálam sem lenne esélyed ezzel a hozzáállással. Nem egyeznének az elképzeléseink, ilyen egyszerű. Én meg olyanra nem vesztegetem az időmet.
2011. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Így olyan mintha nem lennék "jogosult" egy megértő társra, holott inkább megmondom őszintén hogy még nem érzem magam késznek mint hogy hazudozzak mint sokan teszik, aztán meg lelépnek. Az miért jobb? A nők elhisznek sokmindent, aztán meg már késő mire lehull a lepel. Én felvállalom a dolgot, viszont nem jutok vele semmire.
2011. okt. 24. 13:53
 23/39 anonim ***** válasza:
Rossz szemszögből közelíted meg a problémát: mivel neked ez az elvárásod, azt is el kell fogadnod, hogy leszűkül a kör, amiből válogathatsz.
2011. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Megoldás: karrierista nőt kell keresni.
2011. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

A karrierista nők irreális elváráslistával, ha nem kódexszel rendelkeznek. El nem tudom képzelni hogy van aki meg tud felelni nekik. Én egy átlagos szinten, bérből és fizetésből élő srác vagyok nem egy topmanager.

Persze hogy számít az arc is mindkét részről, de nem ez a legnehezebb része.

2011. okt. 25. 14:44
 26/39 anonim ***** válasza:

Hát...

Igen. Igazad van.

A korodbéli nőknek soknak van már férje,gyereke stb...

Ám lehet h van aki sokáig a karierjét épitgette s ezekre nem jutott ideje...

Vagy rossz társat talállt,s mielőtt családjuk lett volna elválltak...

Szóval ne add fel.:)

S nem vagy te még idős. :)

És ha 26éves nőt fognál ki. Még az is lehet komoly stb...

Szóval...

Gyereket meg nem kell erőltetni. Majd jön magától...:)

Ezen kár parázni.

S szerintem 1 nő sem akar csak úgy 1 idegentől babát... Szóval 1 éved tuti maradna h eldöntsd h készen e állsz v nem...

20L

2011. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esélyed van arra,hogy párt találj magadnak.Saját magamon kívül csak egy nőt ismerek,aki nem akar gyereket,de mi mindketten fiatalon találunk rá a párunkra.Ilyen korban már mindenki vágyik rá,vagy már van neki.Gondolom nem akarod más gyerekét nevelni,ha még sajátot sem akarsz.Fiatalokkal is felesleges kezdened,5-10 év múlva már ők is akarnak majd gyereket,elhagynának,és maradhatsz egyedül öregkorodra.Az lenne a legjobb,ha valaki létrehozna egy társkereső oldalt olyanok számára,akik nem akarnak gyereket.
2011. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
71%

Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de szerintem te olyan vagy mint a mi társaságunk. Nem akarsz felelősséget vállalni, mert nem élted ki magad, kimaradtak azok a dolgok az életedből amik egy átlagos 10-20 éves srácnak megvannak és nincs szükséged arra amire egy mi korunkbeli férfinak, legalábbis család ügyileg.


A probléma az, hogy ilyen hozzáállással max fiatal lánnyal lehetne összejönni, de az sem egyszerű és kismillió dolog miatt problémás. Pl. nincs pénze, iq 0, kultúra 0. Aztán ha 3 éven belül nem jegyzed el már te vagy a szemétláda. Ismerjük a szitut. Ráadásul nekem a 25 feletti nők már általában be sem jönnek, viszont baromira szeretném ha a nőm karrierista lenne, netán együtt tudnánk dolgozni. Ez meg nyilván egy 40-es üzletasszony kategória.


És hiába akarok monogám szex kapcsolatot, szintén szemétláda vagyok mert mi az hogy csak a szex érdekel. Ahelyett hogy elakarnék tartani egy asszonyt, gyerekkel, svájcifrankalpú hitellel.


Üdv a klubban.


32/F

2011. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Pont ez a furcsa, hogy én akkor sem akartam "kiélni" magam amikor kellett volna. Nem volt soha olyan a személyiségem. Én csak egy kis türelmet szeretnék mert még nem érzem késznek magam.
2011. okt. 25. 15:18
 30/39 anonim ***** válasza:
Jó de mire és meddig? 40-50 éves korodig? Az a baj hogy szépen berendezkedtünk a nyugdíjas életmódra.
2011. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!