Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye párt találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye párt találni egy 34 éves férfinak, aki szeretne hosszú távra partnert, de nem tervez gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre a korombeli nőknek már vagy van az extől, vagy nagyon akarnak már egyet. Én nem érzem késznek magam, emiatt nem lehet egy kapcsolatom sem. Egyszerűen mindenki gyereket akar.
2011. okt. 23. 07:52
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy el lennék késve a gyerekvállalással. Miért lenne az jobb ha hazudnék, hogy azt mondjam amit hallani akarnak?

Nem rendezkedtem be a "nyugdíjas" életre.

2011. okt. 25. 16:17
 32/39 anonim ***** válasza:
Azért mert az élet nem így működik. De felesleges ezen vitatkozni, látod hogy minden korodbeli már felnőtt csak mi nem.
2011. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Figyelj.... tegyük fel most összejössz egy nővel.... leghamarabb mikor fogtok gyereket csinálni? Mire rendesen megismeritek egymást, elveszed stb, minimum 2-3 év. Honnan tudod mit akarsz majd 3 v több év múlva?

Szerintem tök felesleges így kijelentened előre, hogy "Te nem akarsz", ezzel csak elijeszted a másik nemet.

2012. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
A baj csak az ezzel, hogy a legtöbb korombeli nő már nagyon, szinte megszálottan akar gyereket, ha még nincs neki. Gondolom azt mondanom sem kell hogy nem akarok ex(ek)-től maradttakkal sem foglalkozni.
2012. febr. 22. 09:36
 35/39 anonim ***** válasza:

Ha van nőnek gyereke akkor ne foglalkozz vele, én se tenném!

De ha van egy csaj és azzal jön, a 2. randin, hogy gyereket akar, akkor világosítsd fel, hogy jó dolog az, csak nem eszik ilyen forrón a kását. Neki is érdeke, hogy olyantól legyen, akivel 1 család tudnak lenni és ahhoz meg kell ismerni a másikat. Magyarázd el neki szépen.

Lehet 3 év múlva neked is megváltozik a véleményed, de ha nem akkor szuverén jogod lelépni. Ennyi.

2012. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Már egy évtizede hallgatom hogy majd meggondolom magam (családtól). Ha eddig nem történt meg nem hinném hogy 37-38 évesen hirtelen rámtör a vágy, hogy márpedig akarok. Józan ésszel nem is vállalnám, hisz nem szeretném ha 18 éves kora előtt elvesztené az apját, esetlegesen, amire 56 körül azért már lehet esély.
2012. febr. 22. 09:47
 37/39 anonim ***** válasza:

Volt barátnőd az elmúlt pár évben huzamosabb ideig? Akiről azt érezted, hogy ő az igazi másik feled? (A leírás alapján valószínűleg nem), így honnan tudod, hogy ha lenne, akkor a megváltozott körülmények mellett is ugyanígy gondolnád???

(Ahogy az egyik előttemszóló ember írta, egy normális ember gyereket akar egy idő után attól akit párjának érez a szó legtágabb értelmében)


Te most komolyan azt számolgatod, hogy lehet 56 évesen már elpatkolsz vagy csak én olvasok valamit félre?

Az élet nem forgatókönyv szerint működik, semmi se ideális! De ha ilyen felesleges feltételezésekkel tűzdeled meg a gondolkodásod, akkor csak a saját dolgodat nehezíted meg (feleslegesen!)

2012. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Pont itt van a kutya elásva. Miért vagyok én kevésbé normáslis mint aki vágyik a gyerekre. Én nem érzem, de folyton ebbe a falba, és diszkriminatív megítélésbe ütközöm. A normális ember dolga ez, a normális ember ezt és így csinálja, mondják. Mégis ki szerint? Miben jobb a beletötédésre épülő kártyavár kapcsolat, ahol a felek legbelül mélyen eltemetve azért érzik hogy nem igazán ezt akarták, mint az ha nyílt lapokkal játszik az ember?
2012. febr. 22. 10:10
 39/39 anonim ***** válasza:
2012. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!