Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha felkavart az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha felkavart az exem hívása miközben már van barátom?

Figyelt kérdés
Múltkor a jelenlegi barátommal volt programom, akivel kevés ideje vagyok együtt de úgy érzem szeretem és pont akkor hívott fel az exem, hogy találkozunk e. Ezután rosszul éreztem magam, mert én vártam rá 1 évig és nem keresett, most meg mikor van pasim már kellek neki. De nem jönnék össze vele már. A jelenlegi barátomat akkor is szeretem?
2009. máj. 4. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem szokatlan jelenség. De ha nem normális, akkor én sem vagyok normális, mert velem is megtörtént már... Nem is egyszer.

Most két eset jutott eszembe.

Egyszer még egy régebbi kapcsolatomban volt, hogy nagyon szerettem az akkori barátomat, de közben tartottam a kapcsolatot baráti alapon (ezt az ex ex is tudta) az előző barátommal, és msnen beszélgettünk, ott írt nekem olyat, amitől sírva fakadtam. Valahogy így hangzott: "Istenem, de szép vagy, és én meg hülye vagyok, hogy hagytalak futni." - Gondolhatod, hogy fölkavart... Hónapokig próbáltam valahogy rendezni a kettőnk kapcsolatát, és megmenteni a szerelmet, de aztán fájdalmas szakítás lett a vége. Találkoztam az új barátommal, megszerettem, szerettem vele lenni... de mégis... biztos el tudod képzelni, mit éltem át. De ez már másfél éve volt.

A másik eset az most nem régiben történt, egy kicsit máshogy: összefutottam valakivel, aki régen nagyon sokat jelentett nekem, és hasonlóan rossz érzés fogott el, hogy ő most valaki mással van... Pedig! Van párom, akit szeretek! (Ő már nem az a srác, akiről előzőekben meséltem, lassan fél éve vagyunk együtt. A többi srác már 1 éve kikerült a képből.)

Lehet, hogy most kusza voltam, csak azt akartam tudatni veled, hogy ilyen nem csak veled fordul elő...

Ettől én még biztos vagyok abban, hogy nem akarnék mást a párom helyett, mert őt szeretem, és szerintem te is biztos lehetsz a saját dolgodban. (23/L)

2009. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális, emiatt ne rágd magad. Az expasik mindig csak bekavarnak :)
2009. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten még biztos hiányzik az exed,(én is így vagyok vele) de ez nem jelenti azt, hogy szereted is.
2009. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ht szerintem attól is függ h meddig tartott az a kapcsolat az exedel,meg h a barátod mit szólt hozzá mert abból is lehet szakitás h ő nem jó viseli!
2009. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!