Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most úgy érzem, beleuntam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most úgy érzem, beleuntam. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a párommal,eddig minden jól ment köztünk. Viszont szombat este megvolt az 1. veszekedésünk amiatt,mert túlságosan félt(konkrétan ez azt jelenti,hogy ha együtt megyünk bulizni,sosem akarja,hogy táncoljak,mert akkor valaki biztos odajön hozzám,stb.). A veszekedés óta nekem minden rosszul esik,mindenben a negatívumot nézem. De valahogy úgy érzem,hogy beleuntam a dolgokba. Előttem sok barátnője volt,amolyan csajozós pasi és bár mióta velem van,nem túlzottan foglalkozik más lányokkal,mégis nagyon rosszul esik,amikor kertelés nélkül mesél a volt barátnőivel kapcsolatos dolgokról úgy,hogy nem kérdezem róla,sőt mondtam már neki,hogy engem ez zavar,annak ellenére,hogy tisztában vagyok,volt élete előttem is. Másrészt alig vagyunk kettesben,sokszor ottvagyunk a legjobb haverjánál és beszélgetünk/iszunk/mászkálunk/bulizunk,de úgy,hogy csak mi ketten,alig csinálunk valamit. Max hazamegyünk együtt aludni. Harmadszor meg én már sokszor gondolkozok komolyabb kapcsolaton,összeköltözés,satöbbi,de ő még úgy tűnik,nagyon sokáig szeretne még "szabad" lenni,nem akarja még jobban elkötelezni magát. Valahogy most semmi se jó... Volt már több hosszabb távú kapcsolatom,de erre valamiért rástresszelek. Ha valamit nem tudok úgy csinálni,ahogy elképzelem,hogy ő akarja,akkor azt gondolom magamról,hogy rossz barátnő vagyok. Nem merek szólni,ha valami bánt,nehogy én legyek a "hisztis barátnő". Az eddigi kapcsolataimban nem idegeskedtem ennyire,most folyamatosan úgy érzem,teljesítenem kell... Elmúlik ez az érzés egyáltalán? És lehet,hogy csak azért érzem úgy,hogy beleuntam,mert nemrég veszekedtünk(bár nem volt az az egymással kiabálós,hatalmas veszekedés)?


21L, párom 23


2011. okt. 24. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
too long didnt read..
2011. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd cica, ha nem nyitod ki szád akkor nem fog semmi változni. Ha fontos neked ez a kapcsolat annyira hogy érdeklejen a dolog akkor érdemes volna szólnod neki hogy kicsit kaparja már össze magát.


Amit pedig érzel, hogy mindig meg akarsz neki felelni már rég rossz. Olyan vagy amilyen, ha ez neki nem megfelelő akkor úgysem tudjátok a végletekig erőltetni.

2011. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, se a barátodat, nincs elég nagy rálátásom, de most kiírtad magadból alszol rá egyet szerintem holnap gondold át!
2011. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van,de valahogy mindig félek elmondani,ha valami negatívság van bennem:D Meg azon is gondolkoztam,hogy lehet idővel elmúlik ez a rossz érzés és minden ugyanolyan szép lesz...
2011. okt. 24. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mered, veszteni valód nincs. Pláne hogy nem azt fogod neki tálalni hogy "bocs, kinyírtam anyádat".
2011. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!