Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csóró lennél, járnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csóró lennél, járnál egy gazdag lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 12:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érezném magamat egy nincstelen senkinek és nem érezném magamat szánalmasnak amikor ajándékot kellene neki venni, és ha meg tudnám neki mondani h erre most nincs pénzem, akkor esetleg, minden más helyzetben viszont baromira kínos lenne.
2011. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

15:34 75 százalék! Ott a pont!

Ha szeretik egymás tök mindegy kinek mennyi pénze van.

Napietus meg valszinü nem ismerkedne nála gazdagabb pasival. Csak hogy a saját szintjén maradjon. Mekkora 1 ostoba lba

2011. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 napietus ***** válasza:

nehéz nyelv..."szerintem az emberek sok bonyodalomtól és keserves csalódástól kímélnék meg magukat, ha ki-ki igyekezne KÖRÜLBELÜL a saját szintjén is merkedni"


ezt írtam. a hangsúly a kiemelt szón van. de szíve joga mindenkinek kellemetlen helyzetbe hozni magát, nekem aztán a 9 is páros...

2011. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Annyiból jobb egy gazdag lány hogy az legalább nem akarja kihasználni a pasikat, de a gazdag pasi valahogy ribanc is, és ki akarja használni a nőket.
2011. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

miért és mivel hozná magát kellemetlen helyzetbe?

Simán bevállalnék 1 gazdag csajt ha úgy alakulna, és nem érezném magam kellemetlenül sőt!

Vagy a gazdagság kellemetlen? Ezt sem tudtam!

2011. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 napietus ***** válasza:
84%
nem. egy férfinak egy nő pénzéből gavallérkodni, az a kellemetlen. nagy társadalmi különbségek csak feszültséget szülnek. vagy te, ha csóró lennél, hogyan fizetnél ki egy vacsorát a Gundelban? vagy hagynád, hogy a barátnőd fizessen mindig? hogy mennél el vele nyaralni? az ő költségére? kicsit se éreznéd cikinek?
2011. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
29%
én sz@rok a pénzre átlagosak vagyunk anyámék adnak oszt cső. Nem érdekel mennyi pénze van a lánynak
2011. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
62%

Igen, mindenképpen.

Egy étterem vezetöje vagyok, így sok embert ismerek és van egy Nö akiben semmi extra nincs, de mégis egy olyan erös kisugárzása van, hogy már már csodálom.

Én 22 vagyok, Ö 38, Én sem keresek rosszul, de Ö egyenesen kögazdag és igen összejönnék vele gondolkodás nélkül, mert Ö azt értékeli bennem aki vagyok.

2011. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

nagyívből lesz@rnám a társadalmi külömbségeket, meg minden mást.

A csaj tudná hogy csóró vagyok akkor világos hogy ő fizet, ha meg nem akar, akkor maradunk otthon. Ennyi. És nem érezném magam kellemetlenül!

És nem azért lennék a csajjal mert gazdag, az csak 1 jó pont.

Napietus te hogy gondolod, ha csóró vagyok akkor nekem már csak csóró lány juthat?

Vagy mi a f@sz?

Sőt ezután csak gazdag nővel ismerkedem.

De gondolom fordított esetben amikor a pasi a gazdag és a lány szegény az meg tök természetes mi? Ennyit az egyenjoguságról!

2011. okt. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 napietus ***** válasza:

"De gondolom fordított esetben amikor a pasi a gazdag és a lány szegény az meg tök természetes mi?"


édes Istenem, ha a demagógia fájna...olvasd el már még egyszer arany bogaram az idézett mondatot, írtam abban nemekről? nem. na.

2011. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!