Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csóró lennél, járnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csóró lennél, járnál egy gazdag lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 12:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem gond, nőként válaszolok. Napietusnak sajnos valamilyen szinten igaza van. Nagyon szép elgondolás ez a "ha szeretik egymást, akkor mind1", én is így gondoltam régebben, de meg kellett tanulnom, hogy ez a gyakorlatban rohadtul nem így van.

Nálam nem egészen a pénzen van a hangsúly, hogy mennyire tud anyagi biztonságot nyújtani egy férfi, senkitől nem várom, hogy elhalmozzon drága ajándékokkal, és hogy eltartson. Sokkal inkább etikai kérdés ez. Ha az illető úgy csóró, hogy saját maga tehet róla, és folyton ezért siránkozik, nem csinál semmit, akkor rohadtul zavar. Ha viszont van egy rendes hivatása, amit szeret, csak épp nem fizetik meg eléggé, de ennek ellenére arra áldozza az életét, egyensúlyban van saját magával, akkor leszarom, hogy csóró-e vagy sem. Csak az a baj, hogy ez az eset ritkán valósul meg.


Összejöttem 1x egy csóró fiúval, úgy voltam vele, hogy leszarom a pénzt, de aztán ő lett az, aki nem szarta le. Folyamatosan kaptam az oltogatásokat (így burzsuj, úgy burzsuj, megjegyzések a szüleim fizetésére, munkájára...stb), kb nekem kellett rosszul érezni magamat, amiért normális színvonalon élünk, ők pedig elb*szták a saját pénzügyi helyzetüket. Reméltem, hogy ezt mind az szülhette, hogy kellemetlenül érezte magát, hogy nem tud nekem annyi mindent adni (nem is vártam pedig sosem), de én akkor sem kérek ilyen szituból többet soha az életben.


Nálam már az a cél, hogy a pénz dolog ne legyen téma, ne vezessen konfliktushoz, ezt pedig úgy lehet a legkönnyebben elérni, ha mindenki a saját rétegében keresgél. Sajnálom, hogy rá kellett erre jönnöm. De azt még egyszer hozzáteszem, hogy ha mégis elég érett gondolkodású az illető ahhoz, hogy soha ne sugározzon kellemetlenségeket felém a pénzügyi helyzetéből adódóan, akkor felőlem lehet csóró is. Más esetben kösz, nem.

2011. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nőként is halálosan feszélyezett, hogy az egyik exemék (szó szerint milliárdos) nagyságrendekkel voltak gazdagabbak nálam, soha nem éreztem magam olyan kínosan mint akkoriban, pedig nem a hat húszassal jöttem, értelmiségi családból származom. Nem szeretnék ilyen társat magamnak.
2011. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
70%

Napietus te ritka nagy gyökér vagy. Ezek után ne mondjuk azt, hogy a nők számító lelketlen lények? Nem mindegy, hogy mennyi pénzük van ha szeretik egymást??? 29 éves létedre lehetne több eszed is.



Te meg levehetnéd végre a gyermeki idealizmusod rózsaszín szemüvegét és beláthatnád, hogy a szerelem minden akadályt legyőző kliséje meglódult fantáziájú írók meg forgatókönyvírók fejében létezik. Mellesleg a szerelem elmúlik és azután dől el, el tudom-e fogadni azt a másikban, ami a lila köd alatt nem vagy csak picit zavart. Nőj fel.

2011. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Nem válogatok pénz alapján, de ha lenne ilyen lehetőség és csak ilyen lehetőség lenne akkor igen miért ne tart ameddig tart aztá' cső
2013. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nekem mindíg ilyen jut. Csóró vagyok állandóan és a gazdag csajok ragadnak rám. De nekem ez igy jó.
2013. okt. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Elképzelhető,ugyanis akkor ha tanulsz,dolgozol vmi értelmeset s azért vvvagy csóró mert még azon vvvvagy h ne legyél az, magyarán ha értelmes vvvagy s tanulsz,haladsz a magad modján s nem egy elveszett lélek vvagy,ha igenis vannak terveid,álmaid, akkor tendben van,de ha egy rabszolgamunkaskent dolgozol egy gyarban semmi eletcellal akkor kar ebbe belemenni. Én konkretan nagyon nehez helyzrtben vagyok,magam fizetem az egyetemi tanulmanyaimat ezenfelul otthon is hekytallok,tanulok,keszulok mscre meg masoddiplomara s nalam a baratnomek sokkal jobb helyzetben vannak,de nincs ebbol problema mert amire kell prnz azt en mindig eloteremtem s jelenleg is azon vagyok h amit tanulok,abbol jol megdogok elni. Hat igy lehet,az a lenyeg h milyen ember a masik,ha a csaj is igy gondolja akkor lehet belole vmi. Bocs az ekezetert,mobilrol irtam
2013. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Egy ellenpéldával tudok élni a negatívak számára: Nagybátyám egyszerű falusi család 3. gyereke, informatikai középiskolát végzett színjelesen, most egy kis cégnél dolgozik. A felesége ügyvédi család 1. gyereke, ő maga is ügyvédként dolgozik. Lassan 15 éve együtt vannak, 5 éve házasok. 18 éves koruk óta együtt vannak, és életükben 2x, ha komolyabban vitatkoztak.
2016. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Hah, a szüleim lassan 30 éve vannak együtt, és anyám világ életében többet keresett apámnál. Sose volt probléma forrása. :D Sőt mi több, a családi kasszát apám felügyelte ennek ellenére is, neki volt végső szava, és nemigen volt rossz pénzügyi döntése, max egyszer, de abból már szépen kilábaltak, és tisztességesen felneveltek minket.
2017. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!