Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és nagyon megtetszett egy 35 éves pasi. A gond az, hogy még nem volt barátnője, és a legjobb barátja szerint még szűz. Arról szó sincs, hogy meleg, a probléma az, hogy annyira szereti a motorját, hogy nem szeretne családot, meg semmi párkapcsolatot. Pedig nagyon rendes ember, már többször is beszélgettem vele. A kérdés az, hogy valahogy el tudnám csábítani? Vagy ha eddig nem volt senkije akkor ez reménytelen?
2011. okt. 25. 17:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A pénzel nincs gond, tudom mennyi a jogsi és egy jó motor:) Mindig is tetszettek a motorok, csak sosem vettem rá magam, hogy belekezdjek, meg a szüleim nagy motorellenesek:D De most belevágok.
2011. okt. 25. 18:13
 12/21 anonim ***** válasza:

Csak nyerhetsz vele,ha meg dugig vagy pénzzel,akkor hajrá.:D

Én a helyedben úgy időzítenék,hogy a rutin+forgalmi jó időre essen.Mondjuk szerintem télen nem is vizsgáztatnak mocisokat.

2011. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég fura lenne 10 centis hóba motorozgatni:D
2011. okt. 25. 18:19
 14/21 anonim ***** válasza:
Az én ötletem nem tetszik?
2011. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem vagyok ilyen ribanc típus, és nem egy éjszakát szeretnék vele eltölteni.
2011. okt. 25. 18:26
 16/21 anonim ***** válasza:

"elég fura lenne 10 centis hóba motorozgatni:D"

Dehogy fura,szórakoztató.:)Én egész télen motorral jártam,nem ajánlom senkinek.

2011. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy vigyen egy kört valamikor, ez valóban bejöhet, közben meg jól át tudod ölelni, hozzá tudsz bújni. Ez jelenleg csak időjárás függvénye, ha száraz idő van és jól felöltöztök, pár km-re ki lehet gurulni. Vagy egyszerűen megkéred, hogy mutassa meg a motorját...
2011. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ilyen idióta válaszokat... az senkiben se merült fel, hogy azért nem volt még nője, mert nem talált?


kérdező:

ha nem azt akarja amit te akkor ne erőltesd. mivel motoros, független férfi, szereti a szabadságot, úgyhogy az ilyen elcsábítósdi családosdi dolgot szerintem is felejtsd el.

ha idáig enm volt nője akkor vagy nem érdeklik a nők, vagy nagyon magas a mérce, aminek valószínűleg nem fogsz megfelelni,tehát megint csak felejtsd el.

2011. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egy csicska 35 évesről van szó aki alapjába véve jó fej csak hát bétahím, ilyen 28 éves unokatesóm is! Szüzike szegény:S Én is az vagyok, el tudom képzelni milyen sz@rul érzi magát egyedül, és ezért el is feledteti magával a témát és csak a motorjára koncentrál, hogy minél kevesebbet szenvedjen. Ez már szinte egyértelmű.

F18

2011. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Még soha nem látta nővel."


Akkor ez mindent megmagyaráz. Mivel gondolom a barátja a születésétől fogva vele volt a nagy 24 órájában, 100%-ra tudja, hogy szűz az illető.

2011. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!