Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltátok már meg a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a barátnőtöket/barátotokat?

Figyelt kérdés
És, ha igen miért?
2009. nov. 6. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is fogom. Nagy lány vagyok már ahhoz, hogy ha érzem, hogy nem működik a kapcsolat, először szakítok, majd utána keresek mást. Nem fordítva. Gusztustalan dolog a megcsalás, akár honnan nézed. Lehet az bosszúból, alkohol miatt.. Ezek csak kiutak.
2009. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
nem
2009. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
nem. senki más nem kell csak ő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aki meg aljas módon megcsalja a párját az egy gerinctelen valaki!!!!!!!
2009. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
én sem. Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, akik kifejtették hogy miért nem
2009. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Én nem csaltam meg egy barátnőmet sem!De ők már igen,sajna.Elvileg én se csaltam meg az egyik b.nőmet,mert részeg voltam és finn csaj volt tehát más a körzetszáma de csak annyi,hogy smároltam vele de büdös is volt a szája.
2009. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Igen én csaltam már meg, és én is azért mert más volt a körzetszáma, így meg ugye nem számít:D

Viccet félretéve, azért mert részeg voltam, tudom tudom ez csak duma de akkor miért van az h még józan voltam a buliban addig hozzá se szóltam???

2009. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Soha!!!És nem is fogom!
2009. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

22F vagyok. Nem csaltam meg soha barátnőmet még, de még soha nem is volt barátnőm. Szerintem ha lenne, nem csalnám meg, de 100%-osan nem tudom kijelenteni, mert még nem volt kapcsolatom. :(

Van egy barátom, 2 éve van együtt a csajával, ezalatt kb. 20-szor megcsalta. Buknak rá a csajok és ezt ő ki is használja. Néha vannak gyanúsabb dolgok, amikre rájön a lány, de a srác nagyon sikeres abban, hogy ezt úgy alakítsa, hogy végül a barátnője kérjen bocsánatot azért, hogy meg merte őt gyanúsítani. Én meg mint haverja ott állok sokszor, mint egy rakás szerencsétlenség, mikor meséli nekem a dolgait, hogy milyen csajok hogy jöttek neki össze mostanában. Hót sz*r érzés, miközben ő ilyen sikeres, én egy nagy rakás sikertelenség vagyok. :((( S azon tűnődöm, nekem mikor lesz egyáltalán csajom, vagy mikor vesztem már el a szüzességem?...

Áhh.. egy rakat sz*r a világ.. S

2009. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen... nem voltam részeg, nagyon megbántam...
2009. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megcsaltam. Egyszer beleszerettem valakibe, akkor megcsaltam az vele az akkora barátnőmet, utána miután nem sikerült összejönni akivel megcsaltam az elsőt, összejöttem a legjobb barátnőjével bosszúból.. akit szintén megcsaltam egy negyedikkel. és így tovább. ha egyszer belekóstolsz a hazugságba nehéz kilábalni belőle. főleg ha megteheted, mert van kivel megcsalni a másikat.
2009. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!