Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy nem vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy nem vagyunk kapcsolatban facebookon?

Figyelt kérdés
A barátom és én fél éve együtt vagyunk,de vannak olyan havverjai akik nekem az "ellenségeim" és ők úgysem közeli barátok,tehát ez nem zavar. őt sem zavarja,hogy rosszban vagyok velük. csak vannak emberek akik előtt "titkolja" ,hogy a barátnője vagyok. és ez érthető (a körülmények miatt) ,de zavar,hogy facebookon egyedülállók vagyunk :/
2011. okt. 26. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

A facebook egy olyan dolog, ami az emberek többségének azért kell, hogy önbizalmat nyerjen, mutogassa magát (akinek nem inge..)... na most, én mielőtt le nem töröltem a facebookomat, nem tettem ki, hogy kapcsolatban vagyok-e, mert SENKIRE sem tartozik, csak mi kettőnkre :) Kép volt rólunk egy-kettő fent, és úgy gondoltam az elég is. De tudod attól, hogy nem kürtöltem/tük szét minden másnap a facebook üzenőfalán, hogy "jaj mennyire szeretlek + ezer szív hozzá", plusz mindenféle szerelmes idézet stb... attól nagyon-nagyon boldog a kapcsolatunk már lassan 4 éve, ő az első szerelmem, és én is neki, együtt éltünk át nagyon sok dolgot, és mindezt facebook NÉLKÜL. De majd rájössz, hogy egy kapcsolat senki másra nem tartozik csak 2 emberre! Ne akard, hogy a facebook legyen a kapcsolatotok színhelye, mint ahogy nagyon sok embernek. Egy segítő tanács, remélem megfogadod, ha nem, az sem baj. :)


21L

2012. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
65%
szerintem az még oké, hogy nem írja ki, de az nagyon nem, hogy nem titkol emberek előtt! mindenképp hozd fel neki!
2012. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 petya14 válasza:
32%
Ha én nem akarnám ki rakni 1 csajjal fél év után h kapcsiban vok vele :Dakk azért mert csúnya a csaj és cink
2013. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem a fb a mérvadó egy kapcsolat meghatározásában, de az azért tényleg gáz, hogy az van kiírva, hogy "egyedülálló". megmondhatod neki nyugodtan, h azért azt leszedhetné.... és nem is muszáj kiírni, hogy "kapcsolatban", nem kell kapcsolati státusz megadni.
2013. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavart, de ettől még az ember nem szemét, vagy ahogy írták, nem az van, h jujj akkor nem is szereted, ha ez a lényeg.

Inkább valszeg, azért zavar, mert nyomaszt téged, h mások kiteszik stb. Én marhára megutáltam egyéb okokból is a face-t, és töröltem magam, de neked azt javasolnám, h szard le, ahogy eddig is tetted.

Sőt, ha további dolgok elkezdenek nyomasztani téged face szokásokat illetően, akkor töröld magad te is, annyit nem ér az egész portál, h rosszul érezd magad tőle, vagy olyan dolgokkal küzdj meg belül, amik lényegében feleslegesek.

2014. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%

Facebook-on nincs pasid?

Nincs életed

2016. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!