Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a baràtnöm?

Figyelt kérdés
A baràtnöm bugyija sokszor fehér belülröl, mintha valami fehér vàladék folyna ki belöle. Az a probléma vagy is attol félek, hogy esetleg megcsal, mivel ez csak akkor szokott igy lenni mikor nagyon kivàn és ez mostanàban akkor fordul elö mikor munkàban van. Meg szoktam nézni a bugyijàt mikor leveti és minden alkalommal ott az a fehér szàraz csik a bugyiban kivéve hétvéglén mikor nem
2011. okt. 27. 09:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ne haragudj,de nem irom meg mijen dolgokban hazudott.ez màr a mult és probàlok vele nem foglalkozni ràadàsul szerintem a vàlaszadok között ö is itt van csak azt hiszi nem ismerem fel a stilusàt.mégegyszer neharagudj és kössz a vàlaszt.
2011. okt. 27. 11:06
 12/15 anonim ***** válasza:

Semmi gond!

Minden jót!

Üdv!

2011. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha ram gondoltal, akkor nagyon tevedsz. En biztos nem vagyok a baratnod:) Az en baratom nem tud magyarul helyesen irni(mas nemzetisegu) Na mindegy ugysem hiszel nekem:))
2011. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:30

Bánomisén? :)

2011. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
pont ez az ami érdekes mert én is màs nemzetisögü vagyok és én sem irok magyarul.ami még fura az az,hogy amit irsz nem magyar billentyüzettel van irva mint az amit én is iorok mivel genfben élek.ha esetleg tévedek aminek persze nagy a valoszinüsége,akkor neharagudj.minden jot
2011. okt. 27. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!