Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem az önbecsülésem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem az önbecsülésem! Nincs büszkeségem már! Mit tegyek? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy "kapcsoaltban, ahol alárendelt a szerepem. de én nagyon ragaszkodom és nagyon szeretem az illetőt. Mindent megteszek neki, mert ha nem így lenne, akkor kiabálna velem, mmegsértődne, sőt akár meg is szakítaná a kapcsolatot. Ez az elejétől fogva így volt, ezért nem tudtam neki megájjt parancsolni. nekem nem volt megterhelő segíteni, néhány dolgot megvenni, vagy éppen megcsinálni. Szívesen tettem , és örömet okozott ha láttam hogy örül neki. Mára viszont Annyira eldurvult a helyzet, hogy valószínűleg már nem is nőként, hanem egy alattvalóként tekint rám. Ha kilépnék belőle, akkor sem tudnám ezt úgy megtenni, hogy jó ézéssel távozhassak. Mit tanácsoltok? hogyan tudnám visszafordítani a helyzetet? Nem azt a választ várom, hogy nem kellett volna idáig eljutni, és nem azt a választ, hogy lépj ki ebből és hagyd a pics.-be. ha valakinek van tényleges tapasztalata, vagy hasonló ügye, az válaszoljon kérem!
2011. okt. 27. 11:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Ti sem hiszitek, hogy bárkit is közel tudna engedni magához úgy, hogy közben függőségben él. Max. egyéjszakás kaland jöhetne szóba, azt meg baromira nem arról szól, hogy ő kell-e más pasinak. Kell. D*gásra.

Ebben nincs semmi rossz (az egyéjszakásban), ha mindkét fél akarja, és tudja hova tenni (nem vár tőle semmi mást - mert nincs benne más, csak szex, a testi vágyak kielégítése). De a kérdező nem akarja, csak ti gondoljátok, hogy akarja. A kérdezőnek NEM testi vágya van, hanem arra vágyik, hogy valaki szeresse. Ezt nem lehet szexszel orvosolni. A kérdező behányna saját magától, ha megtenné. Van elég baja, tök felesleges, hogy még amiatt is rosszul érezze magát, hogy lefeküdt egy pasival, akit sem testileg, sem lelkileg nem kívánt.


77%-os

2011. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!