Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztettem az önbecsülésem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem az önbecsülésem! Nincs büszkeségem már! Mit tegyek? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy "kapcsoaltban, ahol alárendelt a szerepem. de én nagyon ragaszkodom és nagyon szeretem az illetőt. Mindent megteszek neki, mert ha nem így lenne, akkor kiabálna velem, mmegsértődne, sőt akár meg is szakítaná a kapcsolatot. Ez az elejétől fogva így volt, ezért nem tudtam neki megájjt parancsolni. nekem nem volt megterhelő segíteni, néhány dolgot megvenni, vagy éppen megcsinálni. Szívesen tettem , és örömet okozott ha láttam hogy örül neki. Mára viszont Annyira eldurvult a helyzet, hogy valószínűleg már nem is nőként, hanem egy alattvalóként tekint rám. Ha kilépnék belőle, akkor sem tudnám ezt úgy megtenni, hogy jó ézéssel távozhassak. Mit tanácsoltok? hogyan tudnám visszafordítani a helyzetet? Nem azt a választ várom, hogy nem kellett volna idáig eljutni, és nem azt a választ, hogy lépj ki ebből és hagyd a pics.-be. ha valakinek van tényleges tapasztalata, vagy hasonló ügye, az válaszoljon kérem!
2011. okt. 27. 11:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Neked kb. párkapcsolati Stockholm-szindrómád van.
2011. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokat gondolkoztam mit valaszoljak, es durvan hangzik amit mondani fogok de a megoldas az, hogy csald meg! Itt nem erkolcsrol van szo, nem is szerelemrol csupan arrol, hogy mikent hozhatsz energiat ebbe a helyzetbe, Itt rolad van szo. Neked viszont ez lenne a legjobb.
2011. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

jobb lenne ha a sarkadra állnál. légy önálló. hiszen ural téged. mindig az ő kedve szerint kell tenned. dobd ki és keress mást. most csak vegetálsz. szeretnéd így élni azt az egy rövid életet amit kaptál? én nem élném így.

lényegében egyfajta "szenvedély beteg" vagy. le kell szoknod.

ezek mind durvának hangzanak, de sajnos ez a helyzet. és végülis igaza van az előzőnek. csald meg, utána pedig dobd ki. persze nem kell tudnia hogy megcsaltad valakivel. ez csak ahoz kéne hogy megadja azt a bizonyos löketet egy normális élet felé.

2011. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ennyien írtatok, sok minden van amit érdemes lenne megfogadni. Remélem lesz hozzá elég erőm és önbizalmam hogy megtegyem ezeket.

Az is probléma, hogy nem fog ez a megcsalás olyan könnyne menni. Azóta amióta vele mozgok, elvesztettem minden olyan férfi érdeklődőt, akik régebben voltak. Már nem állhat fell az a lehetőség hogy valakinek szólok hogy találkozzunk. Egyik részről ezt nem is bánom. Más részről, nagyon nagy köveket kéne megmozgatnom hogy ez a dolog létrejöhessen . és ezek a megmozgatott dolgok nem maradhatnánka titokban.... És gerinctelen sem akarok lenni. az nem az én műfajom

2011. okt. 27. 14:15
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha így is egyre kevésbé éri meg, elég lenne várni.
2011. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%

*csak azt szeretném hogy változzon a helyzet, és a hozzám való hozzáállása.


Van egy jó hírem: te sem szereted őt. A szeretet azt jelenti, hogy olyannak fogadod el és szereted a másikat (nem csak eltűröd a helyzetet, hanem elégedett vagy vele, tetszik!), amilyen.

Ha te szeretnéd megváltoztatni a párodat vagy a helyzetet, akkor nem a párodat szereted, hanem a "lehetőséget", amit látsz benne. Azt, hogy lehetne jobb is a dolog. De: nem lesz. Mert amit benne látsz, az nem valóság, csak illúzió. Egy ábránd, amit te teremtettél magadnak.


Én kérdeztem, hogy mit jelent számodra a szeretet. Pont ezért kérdeztem. Azt a részét már tudtad, hogy ő nem szeret téged. De most már azt is tudod, hogy te sem szereted őt.


A megcsalást nem javaslom, a problémádat nem fogja megoldani, csak még rosszabb lesz a kapcsolat, ráadásul még te magad is hányni fogsz magadtól. Azt ne várd, hogy ettől majd jobban megbecsül - nem fog. Ki fog dobni, mint macskát sz*rni (neki ugyanis van hatalmas egója, amit még te is növeltél a "bocs, hogy élek" viselkedéseddel), és még te pitizhetsz neki, hogy ne haragudjon. (Bár tul.képpen ha kidobna, megoldaná a problémádat, azt, hogy te nem bírsz szakítani.)

Mindenért te leszel a hibás, ő meg az áldozat, a szegény jó ember, akit megcsalt a r*banc barátnője.

Maga a módszer is undorító szerintem, a cél nem szentesíti az eszközt, de még ha szentesítené is, akkor is az van, hogy ez a módszer kizárólag az önbizalomhiányos embereknélk működik, akikkel el lehet hitetni, hogy a megcsalt fél a hibás. És csak az bocsájtja meg a megcsalást, aki nagyon szeret - a te pasid meg nem szeret.

2011. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:06


Ez nem kapcsolat, ez fuggoseg, ha a pasi kidobja jol teszi hisz megszabaditja onmagatol.

Ezt nem ugy kell felfogni, mint normal esetben megcsalni valakit gerinctelenseg. Ez a helyzet a kovetkezo: a pasi nem tiszteli a csajt, a csaj megcsalja vagy csak kozelebb enged magahoz egy masik ferfit, aminek a hatasara rajon lehet ezt maskepp is csinalni. Letezik ferfi aki meg akarja ot illetve maskeppen viszonyul hozza mint a jelenlegi parja.

2011. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Elnezest nem parja hisz ezt nem lehet ugy nevezni. Szoval *pasija..:)
2011. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:23


Osztom.Jó a szó,tesó.

2011. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyébként a probléma akkor van,ha egy ugyan ilyennel jön össze,hiszen lehet,hogy pont ezeket az érzéseket(amelyeket így kapcsolat függőként érez) kiváltó pasit hajlandó csak magához közel engedni.
2011. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!