Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg szeret a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret a pasim vagy csak időtöltés vagyok neki?

Figyelt kérdés

1hónapja összejöttem egy sráccal, akibe mostanra szerelmes lettem. Igazából semmi okom nincs arra, hogy azt gondoljam, nem akar velem lenni. Mindig ő ír először nekem msnen, és fel is szokott hívni néha. Ha találkozunk tényleg nagyon kedves, meg akkor úgy érzem, hogy szeret. Ja és mindig hoz nekem vmi édességet. Nemrég szexeltem vele, és a mult héten szex után vmi olyasmit mondott, hogy "jaj..tudod, hogy szeretlek." Én meg erre nem igazán tudtam mit mondani...csak annyit, hogy tessék? Aztán nem akartam elhinni, és rákérdeztem mégegyszer. Erre azt válaszolta hogy 'na jó..kimondom én előbb, hogy szeretlek." Akkor mondtam hogy én is őt. De félek, csak azért mondta először hogy szeret, mert csak úgy kicsúszott véletlenül a száján. Vagy nem akart megbántani..Szerintetek?

Amugy a srác nagyon helyes, vicces, és olyan nehéz elhinnem, hogy pont engem akar. Mikor ittvolt, felhozta h mikor talizzunk legközelebb. Meg megkérdezte hogy hiányozni fog-e nekem, ha elmegy...Nagyjából ennyi. Örülnék ha segítenétek:) Ja és az egyetlen gyanus dolog, amiért azt hiszem kicsit, hogy csak időtöltés vagyok neki, hogy sokat akar velem szexelni. Túl sokat. Na télleg ennyi. :)


2011. aug. 22. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bár én is hímnemű vagyok, a leírtak alapján magam sem tudok többet a dologról, mint Te, kedves kérdező.

Lehet, hogy tényleg csak ARRA kellesz neki, de az is lehet, hogy nem. Mi lenne, ha megkérdeznéd konkrétan?


20/F

2011. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nemtudom..igazából megkérdeztem hogy " te ezt komolyan is gondolod?" és aztmondta h igen, különben nem mondana ilyet. Meg elvileg be akar mutatni a szüleinek a közeljövőben..Amíg itt van addig minden okés...csak mikor elmegy, akkor kételkedem.
2011. aug. 22. 18:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha pedig ezt mondja akkor bízz meg benne. Amíg nem ad okot rá, hogy ne bízhass benne, bízz benne. Ha ad, onnantól ne, de szerintem ez alap.

Röviden: sokat aggódsz az apró részleteken. Ez nem jó.


Előző voltam.

2011. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát tudom. csak én töksokat csalódtam eddig a pasikban..nem könnyű. lehet el kéne mennem szakemberhez, mer ez így nem tul elviselhető..
2011. aug. 22. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. A "szakember" manapság azt jelenti, hogy felír egy csomó antidepresszánst amitől "jobban" leszel, szépen rászoksz és nem tudsz meglenni nélküle később. De te tudod...


Egyébként az egész önkontroll kérdése, ami fejleszthető.

2011. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igazából ugysem mennék el. az önkontrollt azt meg sztem eléggé fejlesztem..mer a pasim előtt nem kezdek el ezen pattogni. szóval vagy viccként fogom fel vagy ilyesmi. de amikor nincs itt, igenis sokat gondolkodom ezen, hogy vajon mit érezhet..
2011. aug. 22. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez rendben, de ne feledd, hogy egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom. Ha az nincs, akkor az egész nem ér semmit. Tehát ha nem bízol benne igazán...
2011. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de én bízok benne. nem vagyok féltékeny..csak ha látnád mien jópasi..meg hogy mien éédes. Nem azt mondom hogy én csúnyának tartom magam..mert nem. csak nekem van egy konkrét elképzelésem, hogy mikor hinném el, hogy télleg akar meg szeret...
2011. aug. 22. 18:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs miért aggódnod. Az én párommal is ugyanez volt a helyzet a legelején. Már az első randinkon le akart vetkőztetni... aztán az elkövetkező 2-3 hónapban meglehetősen intenzív szexuális életet éltünk (napi 4-5 alkalom). Az elején én is azt hittem, hogy csak egy jó parti vagyok neki, végül kiderült, hogy felesleges volt aggódnom. Együtt élünk (2 hónapja), babát tervezünk...


Te se aggódj. Ha azt mondja, hogy szeret, akkor az úgy is van. :-)

2011. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez érthető. Ha én a barátommal vagyok minden okéss és nyugodt vagyok, de amikor külön vagyunk nekem is megfordulnak ilyen gondolatok a fejemben, hogy tényleg szeret e? Meg hogy ha nem találkozunk nem fog e eltávolodni tőlem stb. De ha ilyeneket mondd és tesz akkor szerintem nincs okod az aggodalomra.
2011. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!