Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Udvarlok egy csajnak aki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarlok egy csajnak aki ezt jó néven veszi, de fel-fel emlegeti az exét :/ meg hogy szép emlékek. Ennek ellenére megírta nekem hogy írogat neki exe és idegesíti, mivel már nem akar tőle semmit. Most akkor érdekli még vagy sem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18/f
2011. okt. 27. 13:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Le nem mondok róla.

De ha várok barátnak fog tekinteni, vagy azt hiszi nem kell nekem...

2011. okt. 29. 12:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még azelőtt csapj le rá mielőtt még nem késő !
2011. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az exekkel mindíg csak a baj van.

Amúgy én se szeretem ha felhozza barátnőm az exét.

Olyan rosz érzés hallani ,és akkor hiába teszek bármit úgyis az exeére gondol... :(

És ezzel le is tört minden lelkesedést bennem.

Hát ennél már csak az lehet jobb ha az ágyba véletlen az exe nevén szólít... :P


Nekem van egy pár exem de általában az exem exei tettek kerezbe és rontottak el mindent. Úgyhogy gyűlnek az exek... Általában ha megcsalásról van szó 70%ban tényleg valami volt ex jön szóba. Velem is fordult már elő ilyen mind két oldalról.

2011. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 utálommagyarországot válasza:
61%

őt akarja féltékennyé tenni téged meg leszar, hallgass rám szard le.

ha nem hallgatsz rám azt meg én szarom le.

2013. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!