Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöhetnek vagy nem?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem változtat semmin de barátnőm 3 hónap járás után elhagyot,nem mondta meg a konkrétat,hanem érzéki lányból mogorva lett,majd később tudtam meg nem is igazán szeretett mert haza ment gondolkodni és rájött hogy a volt barátját szereti akit annó ott akart hagyni minden áron,de nekem nem mondta csak hogy nem szeret,haza is vittem a cuccait néha kiakadtam és megmondogatam neki,és ő anyit mondott nincs miről beszélni vannak szép emlékek és csá.Na most meg tudtam hogy beszélgetni találkoznak az exével akkor gondoltam össze is jönnek lehet.de neten kiírta valaki hülyeséget beszél,lehet már tényleg csak beszégetnek?
2011. okt. 27. 19:11
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Hát nem becsülte meg ezekszerint,mert amúgy pszihológushoz mentem szakítás után mert én ilyentől kiakadok mndíg és amit a csaj elmesélt magáról és a környezetéről el mondtam neki és az jött ki csak menekült hozzám szeretni akart de,csinált rólam egy elképzelt képet,de rá jött nem engem szeret,és azt mondta a pszihológus még nyertem is mert ha későb jönnek ki a dolgok még rosszab lehetett volna,és tényleg nem figyeltem az apró jeleket az elején csak utólag hogy a pszihológus felhívta a figyelmem
2011. okt. 27. 20:28
 32/33 anonim ***** válasza:
Persze lesz jobb, ha sikerül megtalálnod. Csak nem a számodra a legjobbal találkoztálXD De nem is a legjobbra kell törekedni, mert akkor onnan csak lefele haladsz. jó->jobb->legjobb vagy legjobb->jobb->jó és folytathatnám rosszra. Keress olyat akivel jól érzed magad.
2011. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
vele is nagyon jól éreztem magam,csak a végén ez lett,kerestem neki munkát összeköltöztünk volna,el mentünk nyaralni,meg ilyenek össze vitatkoztam anyukámmal miatta mert őt védtem,és ez a vége segget csináltam a számból,de ő is mert szakítás előtt egy héttel még azt mondta velem akarja leélni az életét,nélkülem nem bírja szeret meg ilyenek.
2011. okt. 27. 21:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!