Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöhetnek vagy nem?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem változtat semmin de barátnőm 3 hónap járás után elhagyot,nem mondta meg a konkrétat,hanem érzéki lányból mogorva lett,majd később tudtam meg nem is igazán szeretett mert haza ment gondolkodni és rájött hogy a volt barátját szereti akit annó ott akart hagyni minden áron,de nekem nem mondta csak hogy nem szeret,haza is vittem a cuccait néha kiakadtam és megmondogatam neki,és ő anyit mondott nincs miről beszélni vannak szép emlékek és csá.Na most meg tudtam hogy beszélgetni találkoznak az exével akkor gondoltam össze is jönnek lehet.de neten kiírta valaki hülyeséget beszél,lehet már tényleg csak beszégetnek?
2011. okt. 27. 19:11
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

szamóca.


megérteném az ex barátságot ha már túl tette volna magát rajta mondom friss szakításuk volt rögtön jöttem én,én pl a barátnőmet akivel 6,5 évig jártunk 1 évig felejtettem mire el juttotam oda hogy meginzt beszélünk,ja és míg ez a csaj most velem járt fojton koptatta lefelé az exét mert már beszéni sem akart vele,meg nem szerette most meg beszélget vele meg szereti erről ennyit

2011. okt. 27. 19:32
 12/33 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz okot akkor miért állítasz olyat, hogy semmi köze? Logikátlan.
2011. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 szamóca.. ***** válasza:

de mire kérsz okot? mondok én, csak nem vagy egyértelmű, nem mondod meg mit támadsz a kommentemben.

hogy miért nincs köze hozzá? mert már szakítottak. nincs beleszólása.

2011. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
vagy akkor úgy van szereti beszélgetnek de nem jönnek össze mert hiába szereti nem akar vele lenni?
2011. okt. 27. 19:42
 15/33 szamóca.. ***** válasza:

nem tudom hogy ő hogy van vele. lehet össze akar jönni, lehet csak beszélgetnek. csak úgy az alapelvet nem értettem soha hogy miért ne lehetne...?

amit az előb írtál, hogy előtte nem akart vele beszélni se, az azért módosít kicsit a dolgokon. de nem akarok találgatásokba, fejtegetésekbe bocsátkozni. nem tudhatjuk.

2011. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
De viszont ha a ex barátját szereti,miért jött velem össze,már az első randinn azt mondta szeret tudom az lehetetlen de bíztam,viszont felelőtlen volt,mert összetörte a szívem,vagyis csak bele menekült egy másik kapcsolatba.
2011. okt. 27. 19:44
 17/33 A kérdező kommentje:
otthon a családjánál sem érezte jól magát,meg a srácot is le akarta koptatni,itt el volt költöttem rá sokat együtt voltunk mert összeköltözést terveztünk erre haza megy otthon is jól érzi magát meg a srácot se koptatja hanem beszélgetnek.
2011. okt. 27. 19:46
 18/33 A kérdező kommentje:
szerintem menekülő útvonal voltam,kihasználás
2011. okt. 27. 19:47
 19/33 szamóca.. ***** válasza:

itt is van ezer emg ezer lehetőség...

-menekült

-próbált kiszeretni a régiből úgy, hogy belédülteti a szeretetét

-azt hitte menni fog, mert szimpatikus voltál de rájött hogy nem

-b.szni akarta az ex csőrét

-tényleg érzett valamit, de egy történés (találkozás az ex-szel) visszarúgta pár lépcsőfokot és most őt akarja

-szeretett, majd extől függetlenül megunt/kiszeretett belőeld, elhagyott, de ez idő alatt feldolgozta a régieket és mostmár készen áll beszélni vele


...stb...

2011. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Basszussssss. De azért én cáfoljak ugye? Na de kirészéről lett lezárva? Vagy a kérdező is azt mondta jó rendben akkor én is örülök, hogy vége? Vagy ez csak így működik, hogy valaki lezár valamit aztán csá? Ne zaklass? Bocsi, de nem értek veled egyet. Típikus beképzeltség. Tegyük fel van barátod és ő fogja magát azt mondja vége. Te nézel mint Jani a moziban és te őt még szereted, de leszar téged. Mogorva is veled. Akkor mondjam azt, hogy semmi közöd hozzá?:) Fura vagy édes.
2011. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!