Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy komoly kapcsolatom legyen vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már 1000 éve ismerjük egymást. Kölcsönösen tetszünk egymásnak, nagyon jól elvagyunk. Párszor csókolóztunk is. Én komoly kapcsolatot szeretnék, de ő szerintem csak szexet. Mit tegyek, hogy ő is komolyat akarjon?
2011. okt. 27. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megakarod próbálni akkor nem szexel. Ki kell ismerned, hogy milyen típusú lányok jönnek be neki belsőleg. Ez logikus ugye? Ha tudod milyen típus akkor tudod, hogy hogyan viselkedj. Mit szeret? Nem egy típusú lány van, igaz? Azon a szálon kell kiindulnod és úgy megfognod. Megfogni meglehet, de megtartani kíváncsi vagyok rá:) A komoly kapcsolat nem attól komoly hogy szexre kell. Akkor miért azzal fognád meg? Nem logikus:) vagy igen? Okosnak kell lenned illetve jó ember felismerőnek. Így tudsz megszerezni valakit, de a megtartás más. Ezért mondom, hogy nem fog menni neked, de attól független látod segítek amiben tudok.
2011. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 27. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!