Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem tudják egyszerűen megmondani, ha már nem szeretnek?

Figyelt kérdés
Kifogásokat találnak ki, hogy ezért meg azért szakítanak, de azt konkrétan nem tudják leszögezni, hogy már nem kellesz nekik. Lehet nehezebb kimondani, de sokkal korrektebb, elfogadni is könnyebb.
2011. okt. 28. 00:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Erre a kérdésre csak az tud válaszolni, aki már nem szeret. De mivel én szeretlek, így nem tudok:)

2011. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 LadyLee ***** válasza:
100%

Mert beszarik, nehezükre esik beszélni az érzelmekről, hajlamosak gyerekként kezelni a partnerüket, és ezért "kegyes hazugságokkal" áltatni, mert ettől jobb embernek érzik magukat, és félnek a mi reakcióinktól, attól, hogy sírunk, kiül az arcunkra a fájdalom, stb.


De a fő ok, hogy cidriznek a dologtól, rettegnek az ilyen helyzetektől. Kevés pasinak kenyere az őszinteség. Sajnos.


De igazából az a legszarabb ezekben a helyzetekben, hogy hülyének nézik a nőt, aki persze általában nem az, átlát a szitán és sokkal több kínlódást okoz neki az, hogy érzi, hogy anincs összhangban a pasi mondanivalója az egyéb jelekkel.

2011. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sztem pont a lányok nem képesek megmondani. Én megmondanám.
2011. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

LadyLee:


(a "kegyes hazugság" kifejezést használó vagyok)


Szó sem volt az általad leírt dogokról, mármint nálam. Nem szartam be, nem a saját dolgom könnyítése miatt tettem amit tettem. Nem érdekel ki ítél el ezért, mert hiba nélkül ember nincs.

Gondolkoztam kicsit, belegondoltam az ő helyzetébe, már ammennyire tudtam és ez volt a legfájdalommentesebb alternatíva.

Párbeszéd:

- már nem szeretlek, legyen vége!

- miért nem szeretsz?

- nem tudok választ adni.

- miért nem?

- nem tudom.

- mit nem szeretsz bennem? azon változtatok!

- nem kell változtatni semmin, csak...

és tovább a miértek rengetegébe. Olyan kérdések amire nem tudok válaszolni. Ez hova vezet? Valószínűleg a vége sértődés, meg nem akarlak, látni többé. Így a mai napig beszélünk, találkozunk. Mint emberrel, semmi bajom nincs, de valamiért (ismétlem: nem tudom miért) a részemről kihült ez.

2011. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

az előző vagyok


Nem az volt a célom a szakítással, hogy soha ne lássm többé. Jó ember, segít ha kell, azóta neki is és nekem is van barátja/barátnőm. Gyakran négyen tervezünk meg egy programot, teljesen jó ez így. Megkérdeztem és nem zavarja. A barátja is jófej, gyakran lógunk együtt.

2011. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 LadyLee ***** válasza:

Ki kérdez vissza arra, hogy "Már nem szeretlek.", hogy "Miért nem szeretsz?"


Szerintem normális csaj (sőt még pasi) se kérdez erre vissza, hanem tudomásul veszi, hiszen ez az, amivel nincs mit tenni. Pont, hogy a többi alternatíva, kifogás esetén merülhet fel inkább a "miért"? kérdése.

2011. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A nők sem mondják meg :) sajnos :( de lesz jobb :P
2011. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!