Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzem felé hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem felé hogy csak egyszerűen szeretnék vele lenni? Az gáz ha én hívnám el valahova?

Figyelt kérdés
2 évig voltam együtt egy fiúval, körülbelül több mint fél éve szakítottunk. Nem volt sem balhé, semmi rossz szó, csak tényleg egy "szép" elválás. Nem akartam vele tartani a kapcsolatot, mert feleslegesnek véltem. Persze taccson voltam hónapokig, voltak futókapcsolataim, de egyikben sem akartam elmélyülni, mert csak egyszerűen most nincs szükségem pasira, de már jól éreztem magam a bőrömben. Ma találkoztam véletlenül vele, megláttam a mosolyát és összeomlott a világom, eszeveszettül elgyengültem ahogy rámnézett. Kedves volt velem, oda jött és kicsit beszélgettünk sablonos témákról, aztán tovább siettem mert nem akartam hogy kínosba forduljon a beszélgetés. Elhatároztam hogy szeretnék csak vele lenni. Nem tudom van e esélyem? Pontosan írtam le mindent. Nem akarnék újra járni, sem ágyba menni vele, de szeretnék vele beszélgetni, csak látni akarom őt. Az érzéseimet meg megtartom magamnak. Ő dobott ki viszont. A gáz lenne ennyi idő után felvenni vele a kapcsolatot, hogy járjunk el együtt pl szórakozni? Nyomulós lennék vele, és mindent csak elrontanék?
2008. dec. 24. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard újra felkavarni az érzéseket.

Azt írtad, nem akarsz újra járni vele, de mégis hiányzik neked, még mindig érzel iránta valamit, csak ugye a büszkeség...

Nincs értelme annak, hogy újra találkozgassatok. Vagy felejtsd el őt végleg, vagy valld be, hogy még mindig szereted és szeretnéd, hogy újrakezdjétek. Köztes megoldás nincs.

2008. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. Semmi jó nem származna abból, ha újra elkezdenél találkozni vele. Te még mindig szereted és ezt nem fogod tudni eltitkolni előtte (ha el tudnád, akkor nem kellett volna olyan hamar lelépj ma is amig nem fordul kínosra a helyzet). Foglald el magad, vezess naplót, legyél sokat a családoddal és idővel el fog múlni.
2008. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:/ én is gondoltam rá, hogy lehet teljesen visszakéne vonulni és hát....talán mindeneste írni a trubadúrr síros verseket, ami eddig nem volt szokásom. Csak tudjátok család+baráti közegben erről nem beszélek, azért kérdeztem utolsó megoldásként itt, de igazat adok nektek. Ezt tudtam biztos belül is. Lehet benne leszek pár év múlva mint valami híresség az újságban "még mindig csak azt az egyet szereti" címszóval vagy ilyesmi. Majd akkor írok újra:D:D:D:D:D:D:D:D
2008. dec. 24. 03:18
 4/8 anonim ***** válasza:

egyszer élünk

tedd azt amit a szíved mond :D

2008. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hmit vesztesz ha elmondod h szereted még őt???
2008. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mintha csak én írtam volna a kérdést,minden stimmel:D Én még mindig szeretem,és ha a soraidból jól veszem ki te is.Ha nincs már esélyed nála inkább ne legyél vele olyan sokat mert az csak fájdalmasabb lesz.
2008. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van is veszíteni valóm meg nem is. Igazából halvány öteletem sincs hogy ő hogyan érezhet irántam. Szakításnál ő is ki volt, és ísrt, de még is hajthatatlan volt. Ezért nem merem bevallani neki mit érzek, vagy egyáltalán fel venni vele a kapcsolatot.
2008. dec. 24. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
megkérdezed tőle, ha igen mond valószínűleg ő is szeretné és akkor kellemes lesz :) ha nem hát nem
2008. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!